28-04-2022

На Рівнеоблводоканалі постійно слідкують за якістю води

З початком активних військових дій на території України комунальне підприємство обласної ради «Рівнеоблводоканал» особливо ретельно ставиться до контролю якості питної води в централізованій системі водопостачання. Починаючи з етапів водопідготовки - та на виході з очисних водопровідних споруд. За графіком фахівці здійснюють відбір питної води на насосних станціях, після чого проводять відповідні лабораторні дослідження.

За інформацією підприємства, станом на 28 квітня жодних відхилень від Державних санітарних правил та норм за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками у водопровідній воді не виявлено. Її якість відповідає вимогам державних санітарних стандартів.

Як повідомили на Рівнеоблводоканалі, підприємство повністю забезпечене реагентами для знезараження води, а водопровідні споруди працюють в штатному режимі.

Крім того, Рівнеоблводоканал посилив моніторинг якості очистки стічних вод. В лабораторії підприємства методом гідробіологічного контролю систематично проводять відповідні забори на всіх каналізаційних очисних спорудах, які обслуговує Рівнеоблводоканал. Адже потім очищена вода потрапляє у водойми Рівненщини.

Наразі в очищеній стічній воді жодного перевищення гранично допустимої концентрації забруднюючих речовин не виявлено.

Фото Рівнеоблводоканалу