02-09-2021

На Рівненщині відзначили призерів Паралімпіади

На Рівненщину повернулися наші спортсмени, які на ХVІ Паралімпійських іграх у Токіо вибороли чотири медалі. Сьогодні з такими здобутками їх привітали керівники Рівненських обласної ради та облдержадміністрації. У заході взяли участь голова обласної ради Сергій Кондрачук, його перший заступник Сергій Свисталюк та голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Ігор Ясенюк.

Під час заходу спортсменам вручили сертифікати на одноразову грошову винагороду, кошти на яку передбачено в обласному бюджеті. Зокрема за друге місце передбачено виплату у розмірі 400 тис. грн, за третє  - 300 тис. грн. Тренер збірної, який підготував призерів, отримає 500 тис. грн. За  п’яте місце передбачено виплату у розмір  75 тис. грн, а тренер, що підготував спортсмена, отримає  50 тис. грн.

- Можемо щиро пишатися такими здобутками спортсменів та тренерів - їхня воля до перемоги та мужність надихає. Дякую вам за цей успіх, за те, що завдяки вам про Рівненщину та Україну дізнаються у всьому світі! – зазначив Сергій Кондрачук.

Потому Сергій Кондрачук вручив цінний подарунок обласної ради майстру спорту України міжнародного класу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору Давиду Хораві.

Також Почесну грамоту обласної ради за високі спортивні результати на ХVІ Паралімпійських іграх Токіо-2020, професіоналізм, самовідданість й прагнення до перемоги, підвищення міжнародного авторитету України отримали: заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України, головний тренер національної збірної команди України з дзюдо серед спортсменів з порушенням зору Михайло Романкевич; заслужений майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з порушенням зору, бронзовий призер ХVІ Паралімпійських ігор Токіо-2020 Олександр Назаренко та заслужений майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з порушенням зору, бронзова призерка ХVІ Паралімпійських ігор Токіо-2020 Наталія Ніколайчик.