14-10-2021

На Рівненщині відзначають День захисників та захисниць України

У День захисників та захисниць України на Рівненщині відбулося багато заходів, під час яких громада вшановувала пам'ять полеглих захисників та вітала усіх, хто нині захищає нашу державу. У заходах, які проходили у Рівному, взяв участь голова обласної ради Сергій Кондрачук.

Вранці Сергій Кондрачук побував на кладовищі Нове, де разом з депутатами обласної ради, керівництвом ОДА, Рівнеради та громадою вклонився пам’яті наших земляків, які віддали свої життя за Україну.

Згодом на території Свято-Покровського собору відбулося відкриття меморіалу пам’яті героїв Небесної Сотні та героїв АТО/ООС Рівненщини. На меморіалі – 130 світлин героїв, тож тепер кожен, хто приходить до собору, може щоразу вклонитися пам’яті наших захисників.

Вшанування захисників продовжилося біля стели Героїв у центрі Рівного.

А під час заходів, що відбулися на Майдані Незалежності, Сергій Кондрачук вручив цінні подарунки Рівненської обласної ради депутату облради Андрію Усачу та директору Обласного наукового ліцею в м. Рівне  Наталії Сосюк.

- День захисників та захисниць України - це свято усіх, хто на своєму місці робить усе, аби запобігти навалі ворога та захистити нашу державу. Саме тому дуже символічно було привітати Андрія Усача, який пішов воювати на Схід добровольцем, під час оборони Луганського аеропорту отримав важкі поранення. Не менш символічним є нагородження Наталії Сосюк, яка також щодня, на своєму фронті, робить усе, аби вихованці цього закладу зростали свідомими та небайдужими і щиро любили Україну. І це – не менш важлива боротьба для наших майбутніх перемог, - зазначив голова обласної ради.