17-09-2021

На Рівненщині триває конкурс для молоді «За Україну, за її волю!»

На Рівненщині триває конкурс юнацької творчості «За Україну, за її волю!» від Рівненського обласного молодіжного пластового вишкільного центру. У ньому має змогу взяти участь молодь від 14 до 18 років.

Свого часу цей  конкурс започаткували патріоти зі Здолбунівщини. Зараз, завдяки втіленню обласної програми національно-патріотичного виховання, його межі значно розширилися, зазначає голова обласної ради Сергій Кондрачук.

- Переможці районного конкурсу, який ми проводили понад 10 років, мали змогу відпочити у Карпатах та пройтися місцями слави Січових стрільців. Нині ж конкурс став загальнообласним. Тому сподіваємося на широке представництво та непересічні роботи, - зауважив голова обласної ради.

Учасники конкурсу у своїх роботах повинні передати власне бачення збройної боротьби за українську незалежну державу у ХХ столітті і нині. Конкурс проводиться у чотирьох номінаціях: 

  • художній прозовий твір;
  • публіцистичне есе; 
  • поетичний твір;
  • малюнок.

Конкурсні роботи потрібно надсилати до 30 вересня 2021 року на електронну адресу Рівненського обласного молодіжного пластового вишкільного центру rivne.plast.centre@gmail.com. Обсяг поданих творів не має перевищувати три аркуші А4.

Переможців  оголосять у День захисників і захисниць України 14 жовтня. Кращі роботи увійдуть до окремої збірки, яку розповсюджуватимуть на теренах Рівненщини.