24-06-2021

На Рівненщині продовжили проведення конкурсу проєктів з енергоефективності

Сьогодні відбулося засідання Конкурсної ради з проведення обласного конкурсу проєктів з енергоефективності. На ньому члени комісії обрали переможців Конкурсу.

Зокрема, фінансування з обласного бюджету на впровадження енергоефективних заходів отримають два проєкти:

  • Капітальний ремонт системи опалення із встановленням індивідуального теплового пункту з незалежним приєднанням системи опалення до теплової мережі та підключенням бойлеру непрямого нагріву ГВП з нагрівом від теплового насосу, приміщення закладу дошкільної освіти №7 комбінованого типу, Дубенської міської ради, м. Дубно (202 821 грн);
  • Реконструкція повітродувки №4 на ОСК (встановлення шафи керування з ПЧТ) по вул. Будівельників, 22 в м. Рівне (1 млн грн).

Загальна вартість цих проєктів  – 1,8 млн грн, з них 1,2 млн грн – кошти з обласного бюджету.

Як повідомив перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк, всього на розгляд Конкурсу було подано 5 проєктів, однак три з них не відповідали умовам Конкурсу.

Також в ході засідання члени Конкурсної ради, за ініціативи депутатів обласної ради Романа Стасюка та Миколи Кучерука, прийняли рішення продовжити обласний конкурс з проєктів з енергоефективності до 1-го листопада.

Тож на наступну сесію обласної ради планують винести на розгляд питання «Про внесення змін до Комплексної програми енергоефективності Рівненської області на період 2018-2025 років».