11-06-2021

На Рівненщині обговорюють аспекти сталого розвитку суспільства

Науковці, студенти та представники влади сьогодні долучилися до участі у І Міжнародній науково-практичній конференції «Сталий розвиток суспільства: концептуальні та практичні аспекти», яка проходить в онлайн-форматі. В обговоренні актуальних питань беруть участь не лише українські фахівці, а й представники Польщі, Білорусі та Індії.

Рівненська обласна рада є співорганізатором цього заходу. Тож перед початком роботи всіх учасників конференції привітав депутат обласної ради Олександр Процюк, наголосивши на актуальності теми конференції.

- Нам вкрай важливо імплементувати основні міжнародні принципи у діяльність наших громад. Уже пів року на мапі України маємо територіальні громади, які є новими «гравцями» у регіональній політиці. Саме тому дуже важливо синхронізувати діяльність науковців, влади, бізнесу та громадськості, аби йти у ногу з часом і узгоджувати питання потреб людей з тими проблемами, які зараз гостро постають перед людством загалом. Йдеться не лише про екологію та соціальну тематику, а й про економіку. Тож Рівненщина готова долучатися до усіх процесів і спільно розв’язувати ті питання, які є актуальними наразі, - зазначив Олександр Процюк.

У ході конференції доповідачі  наголошували, що пріоритетною метою розвитку країни є зміна суспільних відносин і формування такого суспільства, яке не руйнуватиме середовища свого існування. При цьому важливі різні аспекти сталого розвитку суспільства – від екології до освіти та науки.

Серед іншого,  під час заходу йтиметься про розвиток «зеленої» економіки, демографічне підґрунтя забезпечення сталого розвитку, вплив на сталий розвиток дефіциту ресурсів прісної води планети, інфраструктурне забезпечення сталого розвитку та ін.