13-09-2021

На Рівненщині активно підтримують пластовий рух

Літні табори для дітей та молоді, участь у всеукраїнських молодіжних проєктах, просвітницький проєкт "Етноосвіта" для розвитку позашкілля - це лише частина заходів, які цього року реалізували на базі комунального закладу обласної ради «Рівненський обласний молодіжний пластовий вишкільний центр».

Створений 2020 року рішенням ради, Центр активно розвивається і стає перспективним майданчиком для реалізації національної молодіжної політики, яка базується на патріотизмі, здоровому способі життя та активній громадянській позиції.

Саме тому невипадково працівники та вихованці Центру залучені до реалізації заходів нової Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання, яка почала діяти на Рівненщині цього року.

Керівники та депутатський корпус Рівненської обласної ради підтримують діяльність Центру. Так, у 2021 році з бюджету Рівненщини було виділено 3,2 млн грн, які спрямовані на розвиток цього закладу та молодіжного руху.

Свій внесок роблять також територіальні громади, співпрацю з якими активно налагоджує Центр. Відповідно до Звіту, який оприлюднили фахівці Центру, п’ять ТГ Рівненщини віднайшли кошти у своїх бюджетах, а це загалом в межах 200 тис грн, щоб їхні діти мали можливість взяти участь в різних активностях, зокрема, відпочити в літніх таборах на базі Пластової оселі «Волошки».