02-09-2021

На реконструкцію басейнів у Дубно і Костополі додали фінансування

Відповідне рішення прийняли сьогодні на засіданні обласної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Участь в ньому взяли перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк, заступники голови ОДА Людмила Шатковська та Ігор Тимошенко.

Зокрема, на реконструкцію басейну ЗОШ I-III ступенів №7 в м. Дубно додали 2,8 млн грн та 1,7 млн грн додали на фізкультурно-оздоровчий басейн на базі Костопільської дитячо-юнацької спортивної школи.

Ці кошти зняли з реконструкції спортивного комплексу «Меблевик» у смт Смига Дубенського району.

Як пояснив директор департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації Андрій Ярусевич, Смизька селищна рада повідомила про необхідність в коригуванні проектної документації, внаслідок чого зміняться технічні та якісні показники проєкту.

«Враховуючи це, є ризик не освоєння коштів у поточному році. Так, департаментом буде відмінено попередню закупівлю та повторно буде оголошений тендер після здійснення коригування», - додав Андрій Ярусевич.