14-11-2019

На Костопільщині школярі грали софтбол з майстрами спорту України

Днями у Великолюбаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради відбулось свято спорту. 

В рамках заходів «Розминка від чемпіона», що протягом навчального року проводять на Рівненщині працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради до них завітали гравці команди п’ятиразових чемпіонів України «Західний вогонь»: майстер спорту України з софтболу Вікторя Капітанчук та кандидат в майстри спорту Анастасія Присяжнюк.

Для більшості дітей школи це було перше в житті знайомство із софтболом. Тому зустріч розпочалась із теоретичної частини, в якій Вікторія розповіла про свій шлях у спорті, участь у змаганнях різного рівня, свою нещодавню подорож до США у складі збірної команди України. Окремо гостя зупинилась на історії виникнення цього виду спорту, його відмінностями з бейсболом, правилами гри та основним інвентарем, який вона привезла для демонстрації.

Всі бажаючі, і діти, і педагоги, мали можливість на практиці випробувати себе у софтболі. Також спортсмени провели для учасників заходу розминку, яка складалася з комплексу вправ, які виконують атлети перед початком тренувань.

Підсумком зустрічі стало вручення призів від Відділення НОК України в Рівненській області школярам, які перемогли в конкурсі спортивного малюнку.