05-02-2020

На ХІІ відкритому турнірі з плавання спортсмени з Рівненщини вибороли «золото» та «срібло»

Цими вихідними місті Слов’янськ Донецької області відбувся ХІІ відкритий турнір з плавання серед дітей з інвалідністю (вади зору, слуху та ураження опорно-рухового апарату). Змагання відбувалися в рамках програми «Повір у себе».

Понад 150 спортсменів з усієї України боролися за першість. Так, плавці з Рівненщини вибороли «золото» та «срібло».

Михасюк Костянтин (м. Рівне) виборов срібні нагороди на дистанціях 50 м вільний стиль, 50 м на спині, 100 м вільний стиль, 100 м на спині;

Макаров Матвій (м. Вараш) виборов золоті нагороди на дистанціях 50 м вільний стиль, 50 м на спині, 100 м на спині, а також виборов друге місце на дистанції 50 м батерфляй;

Богуцький Ігор (м. Рівне) виборов перше місце на дистанції 100 м на спині, срібну нагороду на дистанції 50 м на спині, третє місце на дистанції 50 м вільний стиль, а також посів 4 місце на дистанції 50 м батерфляй;

Козлюк Євген (м. Рівне) виборов перше місце на дистанції 50 м брас, дві срібні медалі на дистанціях 50 м на спині та 100 м на спині;

Гордійчук Вадим (м. Рівне) виборов перше місце на дистанції 50 м брас, треті місця на дистанціях 50 м батерфляй, 100 м брас, 200 м комплексне плавання.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.