09-10-2024

Рівненська команда на чемпіонаті світу з пауерліфтингу та жиму лежачи здобула 14 медалей

З 5 по 12 жовтня в Астані (Казахстан) проходить Чемпіонат світу IBSA з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів із порушеннями зору. У змаганнях беруть участь представники 9 країн, серед яких і збірна України.

Рівненська команда, яка увійшла до національної збірної, блискуче виступила у перший свій день змагань, завоювавши низку престижних нагород у вагових категоріях до 48 кг, до 52 кг, до 56 кг, до 60 кг та до 67,5 кг.

Спортсменки Рівненського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» під керівництвом головного тренера Андрія Демчука, здобули 10 золотих і 4 срібні медалі та встановили 9 нових світових рекордів. В тому числі, у категорії жінок-майстрів (ветеранів) старші 40 років рівненські атлетки вибороли 4 золоті та 2 срібні нагороди.

Кращі результати показали:

- Ольга Чайковська – 4 "золота",

- Галина Галінська – 4 "золота",

- Дар'я Рудник – 2 "золота",

- Олена Харчук – 4 "срібла".

Серед переможців першого дня виділилися і переселенці з міста Слов’янськ, які зараз проживають в Рівному і тренуються на базі "Інваспорту":

- Василиса Козирева – 2 "золота",

- Валентина Григор'єва – 2 "золота".

Змагання тривають, і сьогодні боротьбу продовжать жінки та чоловіки у різних вікових категоріях.