23-11-2021

На будівництво школи в селі Борбин додали фінансування

8,5 млн грн планують додати на будівництво навчально-виховного комплексу в селі Борбин, що на Млинівщині. Таким чином загальна сума фінансування цього об’єкта за підтримки Державного фонду регіонального розвитку в 2021 році складе 14,7 млн грн.

Відповідний перерозподіл коштів сьогодні затвердили на засіданні обласної комісії, яка здійснює попередній відбір інвестиційних програм та проєктів, які реалізовуються за фінансової підтримки ДФРР. Участь в засіданні взяв перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк.

Як пояснив директор департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації Андрій Ярусевич, запропоновані зміни дадуть можливість освоїти ці кошти в поточному році. Тому і запропоновано зняти їх із двох об’єктів: ДНЗ ясла-садок по вулиці Коновальця у Рівному (4 млн грн) та спорткомплексу на вулиці Макарова (4,5 млн грн) – і «перекинути» на будівництво школи в Борбині.

Що ж до решти проєктів регіонального розвитку, які отримали фінансування у 2021 році, то все залишається без змін.

Нагадаємо, що понад 34,1 млн грн державних коштів передбачені на будівництво дитячо-юнацької спортивної школи у місті Здолбунів, 30,7 млн грн – на будівництво фізкультурно-оздоровчого басейну на базі Костопільської ДЮСШ, понад 17,2 млн грн – на будівництво ЗОШ І –ІІІ ступенів у селі Цепцевичі на Сарненщині, 7,3 млн грн – на реконструкцію басейну ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 у місті Дубно і 500 тис грн - на реконструкцію спорткомплексу «Меблевик» у Смизі.