22-11-2022

Мінна безпека, важливість освіти, ментальне та фізичне здоров’я: Олександр Педан провів НеЛекцію для учнів обласного ліцею

Вчора в Обласному науковому ліцеї в м. Рівне відбулася зустріч з відомим ведучим, волонтером Олександром Педаном.

В рамках спільного з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) проєкту «Спільно до навчання» Олександр Педан провів НеЛекцію. Рівне стало одним з перши міст куди завітав відомий ведучий.

Олександр Педан розповів для учнів та батьків про мінну безпеку, безпеку в школі, важливість освіти, ментальне та фізичне здоров'я.

- Я зараз досить багато їжджу по деокупованих територіях. Буквально вчора був в Херсоні. Спілкувався з дітками, бачив в якому вони стані, як вони соромляться дивитися в очі, але дуже хочуть обійматися. Важливого говорити з учнями. Всі зараз в стресі, а дітям важче ще більше. Потрібно пояснювати, що мати стрес – нормально. Саме тому, важливо надавати дітям таку підтримку, - розповів Олександр Педан.

Також під час зустрічі відбулася дискусійна панель між батьками та учителями під час якої Олександр виступив модератором і допоміг обговорити всі питання, які хвилюють батьків: організацію безпечного навчального процесу під час повітряної тривоги, навчання без світла та інтернету тощо.

- Інформаційна їжа – це дуже важливо. Сьогодні нам треба боятися втратити інформаційний простір! Поки ти ним володієш, ти володієш собою, ти володієш усім, тому дуже важливо тримати інформаційний стрій, - зауважила директорка Обласного наукового ліцею в м. Рівне Наталія Сосюк.

На завершення ліцеїсти взяли участь у цікавому, динамічному, захоплюючому квесті, під час якого закріпили знання, отримані на НеЛекції.