04-11-2023

Медиків дитячої лікарні в польському Ольштині відзначили нагородами обласної ради

Троє лікарів-хірургів та директорку Воєводської спеціалізованої дитячої лікарні в Ольштині (Республіка Польща) Кристину Піскож-Огурек відзначили Почесними грамотами та пам'ятними знаками Рівненської обласної ради.

Високі нагороди польським медикам особисто вручив голова РОР Андрій Карауш, який перебуває в Ольштині з робочим візитом.

- Нарешті випала нагода особисто подякувати польським лікарям за більш ніж десятирічну співпрацю з медиками дитячої обласної лікарні. Це не просто період обміну цінним досвідом та новітніми методиками проведення операцій - це здоров'я наших маленьких українців. За що щиро вдячний пані директорці Кристині Піскож-Огурек, Войцеху Хоінскі, Міхалу Пулінскі та Адаму Шендоровичу, - зауважив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.

Нагадаємо, що фахівці воєводської лікарні з 2012-го співпрацюють з Рівненською обласною дитячою лікарнею. Провели цикл навчань та стажувань з лапароскопічних операцій. А з 2017 року відбулися перші спільні хірургічні втручання на базі нашої лікарні. 

Також РОДЛ та воєводська лікарня реалізували спільний проєкт "Підвищуємо медичні стандарти - рятуємо дитячі життя!".

Завдяки якому в Рівненській обласній дитячій лікарні з'явився портативний УЗД- апарат вартістю 25 тис євро.