13-01-2020

Матеріальна допомога, земельні питання, будівництво шкіл і садочків: з якими питаннями зверталися громадяни впродовж року до обласної ради

Впродовж року до керівництва обласної ради звернулися понад дві тисячі вісімсот громадян, що майже на 900 більше, ніж у 2018 році. Найбільше у зверненнях було порушено питань щодо надання матеріальної допомоги, виділення житла у м.Рівному, виділення земельних ділянок, вирішення питань працевлаштування, будівництва шкіл та садочків, а також ремонту доріг у Рівненській області.

Крім того, мешканці Рівненщини до обласної ради написали майже 3 тисячі звернень. Зокрема, більша частина від усієї кореспонденції – питання соціального захисту. Жодне звернення не залишилося поза увагою.

Впродовж 2019 року керівництвом обласної ради та депутатами було надано матеріальної допомоги 2595 громадянам  на загальну суму п’ять мільйонів гривень.

Нагадаємо, що кошти виділяються в рамках виконання обласної програму матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2018 – 2022 роки, відповідно до рішення обласної ради від 1 грудня 2017 року №750.