12-05-2022

Майновий комплекс КП «Аптека ліки» пропонують продати через аукціон

Низку сесійних та власних питань розглянули сьогодні депутати на засіданні постійної комісії з економічних питань та комунальної власності (голова Андрій Пехотін). У засіданні комісії взяв участь голова обласної ради Сергій Кондрачук та його перший заступник Сергій Свисталюк.  

Члени комісії обговорили питання щодо приватизації (відчуження) єдиного майнового комплексу комунального підприємства «Аптека «Ліки». Як зазначив заступник начальника відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату Рівненської обласної ради Ігор Осіпчук, проєкт рішення передбачає приватизацію єдиного майнового комплексу підприємства шляхом продажу на аукціоні через систему ProZorro в порядку, визначеному законом України «Про приватизацію державного і комунального майна». Тож члени комісії рекомендували винести це питання на розгляд сесії.

Депутати також рекомендували розглянути на сесії низку питань, пов’язаних з наданням в оренду площ для Луганського державного медичного університету. У ході їх розгляду запитання виникли лише щодо площ нежитлових приміщень, що обліковуються на балансі КП «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука». Окрім того, Сергій Кондрачук попросив в очільника діагностичного центру Романа Шустика надати інформацію щодо виплати зарплатні на медпідприємстві станом на 12 травня 2022 року.

Розглянули члени комісії і хід виконання у 2021 році двох програм - Обласної програми надання фінансової підтримки комунального підприємства «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради на 2021 рік та Програми розвитку та підтримки  обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне» на 2021-2023 роки.