22-09-2022

Луганський медичний університет буде працювати та розвиватися у Рівному

 

З початку військового вторгнення російської федерації в Україну Державний заклад «Луганський державний медичний університет» був позбавлений можливості працювати у звичайному режимі. Крім того, виникла реальна загроза життю та здоров’ю працівників та студентів університету.

На підставі Наказу Міністерства охорони здоров’я України відбулась релокація університету до Рівного.

За словами ректора ДЗ «Луганський державний медичний університет» Сергія Смірнова, університет буде працювати та розвиватися у Рівному.

На сьогоднішній день у нас достатньо розвивається матеріально-технічна база, вирішується питання з викладачами. Частина з них переїхали до Рівного. Для того, щоб забезпечити діяльність медичного університету на достатньому рівні та для підтримання ліцензії у нас має бути певна кількість площ, - розповів Сергій Смірнов.

Так, він звернувся до обласної ради з проханням погодити оренду приміщень у чотирьох медичних підприємствах. Зокрема, КП «Рівненська обласна клінічна лікарня ім. Юрія Семенюка», КП «Рівненський обласний фтизіопульмонологічний центр», КП «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім. В. Поліщука» та КП «Рівненська обласна стоматологічна поліклініка».

Сьогодні це питання розглянули депутати на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків (голова комісії Ігор Ясенюк).

Враховуючи те, що університет фінансується з державного бюджету та широкомасштабну агресії рф проти нашої країни Сергій Смірнов попросив встановити вартість орендної плати в розмірі 1 гривня. Члени комісії погодили це прохання одноголосно, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні.