23-12-2020

Кращі учні та студенти Рівненщини отримали обласні премії

108 успішних студентів та учнів Рівненщини за підсумками навчального року отримали обласні премії. Це три тисячі гривень кожна. Відповідні сертифікати та солодощі молодим людям особисто вручили голова обласної ради Сергій Кондрачук та голова облдержадміністрації Віталій Коваль.

«Коли дивлюся на вас, то згадую себе в юності, свої перші досягнення в навчанні. І те, наскільки приємно було перемагати! Сподіваюся, коли ви подорослішаєте, то не запитаєте себе: «Навіщо це мені було потрібно»?  - звернувся до присутніх молодих людей голова обласної ради Сергій Кондрачук. Навпаки, бажаю вам досягати ще більшого! І нехай захоплення наукою допоможе вам у майбутньому стати успішними людьми».

Загалом, грошове заохочення отримали 97 студентів вищих навчальних закладів та 11 учнів загальноосвітніх шкіл та профтехучилищ. Є серед нагороджених і учні закладів освіти та науки Рівненської обласної ради. А саме Рівненської малої академії наук учнівської молоді та Обласного наукового ліцею в м. Рівному.  

Такі премії призначають щороку з 2016-го в рамках Обласної програми підтримки молоді. Власники премій повинні мати вагомі успіхи в навчанні, перемоги на всеукраїнських студентських олімпіадах, конкурсах студентських наукових робіт, всеукраїнських конкурсах фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, а також вести активну громадську роботу.