06-12-2021

Координаційно-консультативна рада при голові обласної ради розпочала свою роботу

В обласній раді розпочалося засідання  Координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування під головуванням Сергія Кондрачука.

Участь у заході беруть всі голови територіальних громад Рівненщини, адже сьогоднішня зустріч приурочена до Дня місцевого самоврядування, яке відзначатимуть завтра.

Сьогодні учасники координаційної ради розглянути три важливих питання.

Зокрема, заступник начальника  управління – начальник відділу у справах молоді та національно-патріотичного виховання управління у справах молоді та спорту ОДА Наталія Чигир, директор комунального закладу «Рівненський обласний молодіжний пластовий вишкільний центр» Оксана Скляр та голова  громадської організації «Фонд молодіжних ініціатив «Крила» Юрій Ткачук розкажуть про реалізацію заходів в рамках Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання у Рівненській області на 2021-2025 роки.

Окрім того, дізнаються про інноваційні ІТ рішення для цифровізації та розвитку сучасної територіальної громади.

Зі свого боку завідувач кафедри Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Євген Найда розповість про розробку місцевих програм територіальних громад.

Під час заходу також відбудеться нагородження кращих керівників громад Рівненщини та тих, хто долучився до розвитку місцевого самоврядування та впровадження децентралізації.