21-10-2020

Комісія обрала директора Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю

Засідання конкурсної комісії відбулося сьогодні. На ньому члени комісії проводили конкурсний відбір на посаду директора комунального закладу "Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради.

Як ми повідомляли раніше на цю посаду претендували три кандидати – Сергій Захожий, Ярослав Коломис та Віктор Ковтун. Однак, сьогодні під час засідання Ярослав Коломис повідомив про відмову від участі у конкурсі.

(Ярослав Коломис)

Так, письмове тестування на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти та вирішення ситуаційного завдання проходили Сергій Захожий та Віктор Ковтун.

(Віктор Ковтун)

Після чого вони розповіли своє бачення перспективного розвитку закладу. За оцінюванням членів конкурсної комісії Сергій Захожий набрав 10 балів. Зокрема, 3 бали – за знання законодавства у сфері освіти, 2 бали – за вирішення ситуаційного завдання та 5 балів – за презентацію розвитку закладу.

(Сергій Захожий)

Водночас, Віктор Ковтун отримав 7 балів. З них 3 бали – за знання законодавства у сфері освіти, 0 балів – за вирішення ситуаційного завдання та 4 бали – за презентацію.

Отже, голова комісії Світла Богатирчук – Кривко оголосила переможцем конкурсу Сергія Захожого. Таке рішення підтримали всі члени комісії.

Відтак, конкурсна комісія рекомендувала голові обласної ради підписати з ним контракт терміном на 6 років.