14-09-2022

Книгу рівненської письменниці про Полісся презентують у столиці

16 вересня в Національному музей літератури України відбудеться презентацію арт-буку «Полісся як всесвіт». Це нове видання директорки Рівненського обласного центру народної творчості, голови Рівненської організації Національної спілки письменників України Ірини Баковецької-Рачковської. У книзі письменниця та дослідниця поліської культури об’єднала свій літературний доробок, а це модернова поезія, зі світлинами унікальних місцин рівненського Полісся. Фото містять QR-коди, за якими можна перейти і прочитати повну інформацію про зображені на них елементи нематеріальної культурної спадщини.

Також під час презентації діятимуть виставка світлин проєкту «Бортництво Полісся», автентична фотозона, відбудуться майстер-клас з виготовлення «сонячного кулону» та дегустація поліських автентичних страв.

Крім того, на презентації можна буде придбати книгу з автографом письменниці. 20% коштів буде спрямовано на потреби інженерно-саперного підрозділу артилерійської батареї, в якому служить письменник Сергій Гридін. Так само, кошти за вхід  - це також благодійні внески для ЗСУ.