22-09-2021

«Відмінників освіти Рівненщини» оголосять напередодні Дня вчителя

Шестеро освітян Рівненщини до свого професійного свята отримають відзнаку «Відмінник освіти Рівненщини». Цю нагороду на рівні області вручатимуть вперше. Сьогодні члени окремої комісії опрацювали документи всіх поданих кандидатів на цю високу нагороду.

Переможців визначили у шістьох номінаціях: дошкільна, загальна середня, позашкільна, професійна, фахова передвища та вища освіта.

Крім того, під час засідання комісія визначилися і з цьогорічними володарями обласних премій. Грошове заохочення в розмірі майже 35 тис грн (п’ять посадових окладів учителя вищої категорії) отримають 10 кращих педагогів Рівненщини.

Переможців обирали також у шістьох номінаціях: дошкільна освіта – 1 премія, позашкільна освіта – 1 премія, професійна (професійно-технічна) освіта – 2 премії, фахова передвища освіта – 1 премія, вища освіта – 1 премія. Найбільшу кількість педагогів члени комісії вирішили відзначити в номінації «загальна середня освіта», до якої, окрім загальноосвітніх шкіл входять і спеціальні школи. В цій номінації премії вручать чотирьом освітянам.

 - Варто відзначити, що обираючи того чи іншого кандидата, ми з колегами звертали увагу і на професійні досягнення, і на відзнаки та нагороди. Зважали як на досвід, так і на іноваційність в роботі. Переконаний, що всі, хто подав документи, - висококласні педагоги. І серед них ми старалися обрати найдостойніших, - зауважив перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк, який є представником ради у складі комсії. 

 

Прізвища тих, хто носитиме звання «Відмінник освіти Рівненщини», та володарів обласних премій стануть відомі вже напередодні Дня працівників освіти.