19-02-2024

Госпіталь ветеранів війни розпочав співпрацю з Луганським медичним університетом

Меморандум про співпрацю нещодавно підписали Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни та Луганський державний медичний університет.

Керівник госпіталю Андрій Бурачик та ректор університету Сергій Смірнов називають таку співпрацю взаємовигідною, тому що йдеться про допомогу нашим Героям. Документ відкриває нові перспективи для курсантів фізичної та реабілітаційної медицини.

Завдяки такому партнерству студенти мають змогу використовувати найсучасніше обладнання та матеріально-технічну базу госпіталю для набуття практичного досвіду.

Йдеться про напрям фізичної реабілітації на післядипломному рівні – тобто це фактично готові лікарі, адже донедавна в госпіталі з нашими захисниками працювали студенти додипломного рівня.

Майбутні спеціалісти активно співпрацюють з лікарями та іншими фахівцями, вчаться застосовувати новітні методи для ефективної реабілітації воїнів.

Як повідомляють в університеті, торік заклад мав до півсотні таких спеціалістів, цього року планують випустити ще близько ста. Здебільшого це жителі Рівненщини, але є і з Луганщини.

Надалі у планах розвивати ще й психологічну реабілітацію.