06-04-2021

Голова облради долучився до обговорення перспектив участі в законопроєктній діяльності

Сьогодні голова обласної ради Сергій Кондрачук долучився до обговорення питання залучення на регіональному рівні зацікавлених сторін до законопроєктної діяльності парламентських комітетів, яке організувала Громадянська мережа «ОПОРА».

У ході обговорення, серед іншого, йшлося про напрацювання механізмів ефективної взаємодії із зацікавленими сторонами, щоб згодом залучати їх до законопроєктної роботи.

Про власний досвід співпраці з народними депутатами, Верховною Радою України розповів і Сергій Кондрачук, зокрема зазначивши, що обласна рада неодноразово зверталася з питаннями, що потребують внесення змін до чинних законодавчих актів чи прийняття нових, до народних депутатів, які мають право законодавчої ініціативи.

Окрім того, регулярно на сесіях обласної ради депутати ініціюють та  приймають відповідні звернення до Верховної Ради. Також майданчиком для обговорення актуальних питань у цьому контексті є Українська асоціація обласних та районних рад.

- Врешті ми усвідомлюємо, що прийняття рішень Парламентом – це складний та поетапний процес. І навіть якщо народні депутати розуміють правильність наших пропозицій, то це ще не означає, що в результаті вони таки будуть прийняті – реалії саме такі, - зауважив Сергій Кондрачук.