19-07-2021

Дубровиця відзначила 1016-й День народження

18 липня Дубровиця відзначила День міста. Цього року виповнюється 1016 років з дня його заснування.

Від самого ранку у храмах міста відбувалися Божественні літургії та подячні молебні. А для жителів та гостей Дубровиці місцева влада підготувала насичену святкову-розважальну програму. Зокрема,  в центрі міста для діток відбувся марафон «Швидкі коліщати», шоу мильних бульбашок та вогняне шоу, у міському сквері проходили майстер-класи робітничих професій (коваль ручного кування, візажист, перукар, швачка, лозоплетіння). Також на майдані Злагоди рятувальники влаштували показ аварійно-рятувальної техніки Сарненського районного управління ДСНС України.

В рамках відзначення відбулося урочисте відкриття спортивно-оздоровчого комплексу на стадіоні «Горинь» міста Дубровиця.

Спорткомплекс розрахований на понад 300 глядацьких місць, тут спортсмени зможуть грати у баскетбол, волейбол, міні-футбол, настільний теніс тощо. Розпочали будувати комплекс у 2016 році. Зауважимо, що це перша і єдиний споруда такого типу у колишньому Дубровицькому районі.

Привітати місцевих мешканців з Днем міста та відкриттям спорткомплексу завітав перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк, депутати обласної ради Василь Яніцький та Віталій Сухович, керівництво облдержадіміністрації.

«Вітаю всі вас з чудовою подією. Відтепер спортсмени займатимуться в якісних умовах. Переконаний, тут виросте не одне покоління чемпіонів. Розвивайтеся, перемагайте та будьте здорові», - сказав Сергій Свисталюк.  

З вітальним словом виступив також Василь Яніцький. Він побажав місцевим мешканцям добра і благополуччя, а також впевненості у завтрашньому дні і людського щастя.

Відзначення уродин мало продовжитися святковим концертом Сашка Невже та ВіА «ТоШоНаДо», однак Дубенська міська рада перенесла його у зв’язку з погодними умовами. Про виступ артистів буде повідомлено згодом на сторінці Дубенської міської ради у Фейсбуці.