13-04-2021

Добудова пожежного депо та телемедицина: про що йшлося на бюджетній комісії

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків під головуванням Ігоря Ясенюка. У ньому взяв участь голова обласної ради Сергій Кондрачук. 

У ході комісії депутати розглянули питання, які стосувалися міжбюджетних трансфертів. Зокрема члени комісії погодили спрямування субвенції у розмірі 4,427 млн грн з Вараського міського бюджету на будівництво пожежного депо з житловими приміщеннями у м. Рівне по вул. Князя Володимира, 74. Вказані кошти спрямовано на будівництво об’єкта у межах Обласної програми запобігання виникненню лісових і торф’яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на 2017-2021 роки.

Окрім того, члени комісії підтримали спрямування субвенцій з низки місцевих бюджетів загальною сумою  858 тис. грн на забезпечення співфінансування  заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Йдеться про забезпечення телемедичним обладнанням.

Натомість під час розгляду питання «Про зміни до розподілу коштів бюджету розвитку на здійснення заходів із будівництва, реконструкції і реставрації, капітального ремонту об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами та іншими капітальними видатками у 2021 році, та міжбюджетні трансферти» члени комісії вказали на необхідність вивчити його детальніше.  Тож розглядатимуть це питання вже на наступному засіданні комісії.