15-01-2021

До переліку проєктів, які фінансуються з ДФРР, додали новий об’єкт

Реконструкція спортивного комплексу «Меблевик», який розташований в смт Смига Дубенського району,  – такий проєкт увійшов до переліку інвестиційних програм регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися коштом Державного фонду регіонального розвитку. Обсяг фінансування за цим об’єктом у 2021 році очікується в сумі 5 млн.грн. Загальна ж кошторисна вартість на даний час становить 36,2 млн.грн.

(Сергій Свиталюк та заступник голови ОДА Ігор Тимошенко під час засідання комісії)

Новий перелік розглянули та затвердили на засіданні обласної комісії, яка здійснює оцінку та проводить попередній конкурсний відбір проєктів, котрі претендують на фінансування за рахунок ДФРР. Обласну раду в комісії представляє перший заступник голови Сергій Свисталюк.

Так, за рішенням комісії, на сьогодні до переліку включено сім об’єктів. Окрім нового, про який згадали вище, шість інших фінансувалися в попередніх періодах.

Це, зокрема, спорткомплекс на вулиці Макарова у Рівному. В поточному році на продовження будівництва цього об’єкта область очікує з ДФРР 49 млн.грн.

60 млн.грн. має надійти і на будівництво ДНЗ ясла-садок, що у Рівному на вулиці Коновальця.

17,1 млн.грн. очікується отримати на будівництво НВК в селі Бобрин Млинівського району. В разі фінансування, першу чергу школи зможуть здати вже цього року.

Щодо будівництва спортивного залу ДЮСШ Здолбунівської районної ради, що розташована в м. Здолбунів, то цей об’єкт також  планують завершити цьогоріч. Але за умови належного фінансування. Зокрема, 5 млн.грн. очікується з ДФРР. Готовність дати кошти на будівництво з бюджету громади висловив і голова Здолбунівської  ТГ Владислав Сухляк.

(ДЮСШ в м. Здолбунів - фото з відкритих джерел)

Є в затвердженому перліку ще два об’єкти, які розраховують на кошти державного фонду регіонального розвитку. Це будівництво ЗОШ І-ІІІ ступенів в селі Цепцевичі Сарненського району, на яке очікується 15,5 млн.грн. Та будівництво фізкультурно-оздоровчого басейну на базі Костопільської ДЮСШ. Очікуваний обсяг фінансування – 9 млн.грн.