20-06-2022

Днями в Україні відзначили День дільничного офіцера поліції

З цієї нагоди керівники області привітали кращих представників цієї професії. Від Рівненської обласної ради Почесні грамоти, пам’ятні знаки та Подяки захисникам порядку в територіальних громадах вручив перший заступник голови Сергій Свисталюк.

- Робота дільничого офіцера поліції  - це цілодобовий контроль за безпекою наших громадян та дотриманням правопорядку в громадах. Люди можуть спати спокійніше, коли знають, що в їхньому селі чи містечку є професійний поліцейський, який знає, як діяти в непростих ситуаціях. Тому міцного здоров’я кожному дільничному, витримки та гарту. І якнайшвидшої перемоги Україні, - наголосив Сергій Свисталюк, вітаючи «витуватців свята».

Відтак, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, вагомі особисті практичні показники оперативно-службової діяльності та з нагоди Дня дільничного офіцера поліції Почесними грамотами та Подяками обласної ради нагородили чотирьох працівників Рівненського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області.