03-09-2021

Для підопічних соціальних закладів влаштували спортивне свято

Сьогодні відбувся фінал спортивних змагань серед підопічних соціальних закладів Рівненщини «Рух заради здоров’я». Проходив він у КЗ «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації». Нагадаємо, що перші змагання розпочалися 8 липня у КЗ «Рівненський психоневрологічний інтернат».

Привітати учасників змагань завітав перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк та депутати обласної ради.

«Щиро вболіваю за кожного! Бажаю гарного настрою, високих результатів та перемоги. Міцного здоров’я всім учасникам та успіху!», - сказав Сергій Свисталюк.

Він також додав, що такі змагання – необхідні для підопічних закладів соціального спрямування. Адже вони спілкуються між собою, зміцнюють здоров’я та отримують позитивні емоції.

Тож сьогодні між собою змагалися 7 команд із різних закладів. Працівники КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» підготували учасникам змагань естафети, зокрема, футбол, флорбол, баскетбол, фризбі та мікс.

Під час спортивного свята за вагомий особистий внесок у соціальний захист населення області, високі досягнення у праці, зразкове виконання службових обов’язків та організацію проведення 10-ї спартакіади «Рух заради здоров’я» депутати нагородили Почесною грамотою та пам’ятним знаком обласної ради психолога КЗ «Острозький психоневрологічний інтернат» Оксану Горбюк, методиста КЗ «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації» Тетяну Кісіль, кухаря 5-го розряду КЗ «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації» Тетяну Сінькову та директора КЗ «Рівненський психоневрологічний інтренат» Василя Дрозда.

Фінал змагань продовжився святковою програмою. Для підопічних соціальних закладів організували музичний супровід, фотозону, виставку з дерева від підопічних Мирогощанського психоневрологічного інтернату та благодійний аукціон для гостей заходу. А на завершення актори Рівненського академічного українсько-драматичного театру просто неба зіграли комедійну виставу «Сватання на Гончарівці».