06-07-2023

Директор Рівненського інституту отримав високі нагороди

За багаторічну активну просвітницьку діяльність, високий професіоналізм та значний особистий внесок у справу національного відродження та з нагороди 60-річчя голова обласної ради Андрій Карауш нагородив цінним подарунком обласної ради директора Рівненського інституту КУП НАН України, голову Рівненського обласного об’єднаного Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Івана Вєтрова.

- Ви світла, мудра та відкрита людина, ви маєте знання, досвід і українську, державницьку позицію. Ви провідник ідеї, що Україна – це дійсно велика держава. Передавайте студентам любов до України і той життєвий досвід, який ви маєте, - наголосив Андрій Карауш.

Також високу нагороду Івану Вєтрову вручив представник Рівненської єпархії Православної церкви України. За заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним народом він отримав Орден Архистратига Михаїла I ступеня.

Нагадаємо, що Іван Вєтров вже 10 років очолює Рівненське обласне об’єднане Всеукраїнське товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка. А у 1994 році він відродив Рівненську українську гімназію, яка існувала в 1923–1939 рр., працював її директором до 2005 року. Був віце-президентом асоціації «Відроджені гімназії України».

Іван Вєтров – Відмінник освіти України, Заслужений вчитель України, Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2001» у номінації «Керівник навчального закладу». Нагороджений нагрудним знаком «Василь Сухомлинський».