03-03-2021

Депутати обрали представників від громадськості, які обиратимуть директора Острозької психіатричної лікарні

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства під головуванням Юрія Білика.

 

 

На ньому члени комісії розглянули заяви претендентів, які виявили бажання увійти до складу окремої конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора КП «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської обласної ради.

Зокрема, свої документи подали троє представників від громадських організацій: Ольга Романчук (ГО "Сприяння розвитку охорони здоров'я"), Євгеній Іванішин (ГО "Всеукраїнська люстрація") та Ольга Шустік (ГО "Всеукраїнська люстрація).Члени комісії погодили всіх кандидатур одноголосно. 

(Ольга Шустік)

Нагадаємо, що відповідно до рішення обласної ради від 21.08.2020 №1761 для проведення окремого конкурсу на зайняття посад керівників медичних закладів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Рівненської області формується окрема конкурсна комісія.

(Євгеній Іванішин)

До її складу входять 9 членів, з яких 3-є – це депутати обласної ради Ігор Ясенюк, Оксана Лозова, Катерина Самардак (вони є незмінними членами комісії), 3 представника від колективу та 3 представника від громадськості або галузевих профспілок. Останніх обирає постійна комісія обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства.

(Ольга Романчук)