03-08-2022

Депутати «комунальної» комісії зібралася на засідання

Майже 30 питань порядку денного розглянули сьогодні депутати на засіданні постійної комісії з економічних питань та комунальної власності (голова комісії Андрій Пехотін). Участь в засіданні взяв голова обласної ради Сергій Кондрачук та його заступник Олексій Бучинський.

Так, депутати рекомендували голові обласної ради винести на розгляд чергової сесії низку питань, які стосуються приватизації майна Рівненського обласного виробничого КП водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» та КП «Управління майновим комплексом».

Також депутати погодили проєкт рішення про внесення змін до Статуту КП «Автобаза».

Крім того, члени комісії розглянули кадрові питання. Проєкти рішень щодо двох кандидатів на посаду директора КЗ «Острозький психоневрологічний інтернат» та одного кандидата на посаду директора КЗ «Рівненський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді» рекомендували винести на розгляд сесії.

Рекомендовано винести на сесію й проєкти рішення про надання згоди на проведення будівельних робіт. Зокрема, в рамках проєкту з будівництва, реконструкції та капітального ремонту обласних лікарень та окремих закладів освіти.

Серед іншого, члени комісії розглянули низку власних питань. Майже всі вони стосувалися надання дозволу на списання матеріальних цінностей, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області та обліковуються на балансі комунальних закладів освіти, сфери соціального захисту населення, культури та медицини.

Окрім того, погодили зміни до структури та штатного розпису «Рівнеоблводоканалу». За словами директора підприємства Андрія Карауша, штатний розпис мають намір скоротити  з 748 одиниць до 725. Це дасть економію коштів в розмірі 4,2 млн грн в рік.