21-01-2022

Цьогоріч в обласній лікарні розпочнуться капітальні ремонти кількох корпусів

Йдеться про кардіологічний, хірургічний та головний корпуси, включно з поліклінікою РОКЛ. Зміни щодо фінансування відповідних робіт сьогодні погодили депутати обласної ради під час першого в цьому році засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків (голова – Ігор Ясенюк). Участь в роботі комісії взяв голова ради Сергій Кондрачук.

Роботи з реконструкції та капітального ремонту приміщень Рівненської обласної клінічної лікарні планується провести упродовж 2022-2023 років. Фінансуватимуть їх за рахунок обласного та державного бюджетів.

Як пояснив директор департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації Андрій Ярусевич, на сьогодні виникла необхідність перерозподілити 3 млн грн. Ці кошти були передбачені на реконструкцію двох об’єктів: головного корпусу та поліклініки РОКЛ, а також кардіологічного корпусу лікарні.

Тепер ці кошти будуть розподілені між трьома об’єктами лікарні, де вирішили розпочати капітальний ремонт. А саме: по 1 млн грн на капремонт хірургічного, кардіологічного та головного корпусів, включно з приміщенням поліклініки. Після обговорення, запропоновані ОДА зміни депутати профільної комісії погодили.

Крім того, на ці ж об’єкти в область вже ближчим часом має надійти субвенція з державного бюджету.

Також під час засідання комісії депутати заслухали інформацію про те, на якому етапі ведуться роботи з модернізації Міжнародного аеропорту Рівне.

Тримають на контролі також питання щодо обсягів використання природного газу обласними комунальними підприємствами, закладами та установами, і чи вдалося їм зменшити відповідні видатки.

Спільно з департаментом фінансів ОДА, депутати проаналізували інформацію про виконання обласного бюджету за 2021 рік.