24-10-2022

Центр народної творчості запрошує долучитися до Всеукраїнської благодійної акції «Світло Різдва»

КЗ «Рівненський обласний центр народної творчості» започаткував Всеукраїнську благодійну мистецьку акцію «Світло Різдва». До участі запрошують всіх бажаючих.

Щоб долучитися до акції необхідно впродовж листопада виготовити свічку з натурального воску (заохочується виготовлення свічок традиційним способом, проте не обмежується ним).

Обов’язково потрібно сфотографувати або зняти на відео процес її виготовлення. До фото додайте короткий текстовий опис особливостей виготовлення та застосування свічки, або зафіксуйте подібну інформацію на відео. Якщо свічка використовувалась у певних обрядах, опишіть обряд. Вітається також фото або відео самого обряду.

До 10 груднявідправте свічку на адресу Рівненського обласного центру народної творчості: 33028, м. Рівне, вул. Драгоманова, 22 або на відділення Нової Пошти №2 м. Рівне.

Фото або відео надішліть на електронну пошту rivne-ocnt@ukr.net Обов'язково вкажіть прізвище, ім'я майстра/майстрів або ж спільноту, що виготовили свічку, територіальну громаду, район, область.

Зауважимо, що всі прислані свічки будуть продані на благодійному ярмарку для підтримки ЗСУ, а учасники акції отримають електронні сертифікати із засвідченням участі.