07-04-2021

Будівництво басейну в Костополі – на контролі обласної влади

Сьогодні голова постійної комісії Рівненської обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків Ігор Ясенюк разом з його заступником Русланом Потапчуком та представниками облдержадміністрації з робочою поїздкою відвідали Костопіль. Там вони оглянули два спортивні об’єкти.

Перший – це будівельний майданчик, де зводять фізкультурно-оздоровчий басейн Костопільської  ДЮСШ. Нагадаємо, що це будівництво розпочалося 2019 року за фінансової підтримки з бюджету Рівненщини. За цей час тут завершують зводити другий поверх. У 2021 році на цей об’єкт Державний фонд реконструкції та розвитку спрямував 9 млн.грн., ще 1 млн.грн. передбачили в міському бюджеті.

Очільники області поспілкувалися з представниками підрядника щодо строків виконання робіт. А з представниками місцевої влади обговорили можливість додаткового фінансування цього будівництва з місцевого бюджету.

«Це має бути не просто басейн, а місце активного відпочинку для усіх костопільчан та гостей міста, - каже голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Ігор Ясенюк. – Адже, окрім басейну, тут працюватимуть тренажерні та спортивні зали, зони для відпочинку та дозвілля».

Колега Ігоря Ясенюка, депутат обласної ради, костопільчанин Руслан Потапчук, зі свого боку, наголосив, що в Костополі багато років очікують на сучасний спортивний комплекс, де б могли займатися не лише професійні спортсмени. Тому завершення цього будівництва в найкоротші строки – це завдання, яке ставить перед собою і місцева, і обласна влада.

«Якщо постане питання фінансової підтримки з бюджету області, ми готові ставити це питання в сесійній залі», - зауважив Руслан Потапчук.

Другий спортивний об’єкт, який відвідали керівники, - це стадіон «Колос». Його будівництво тривало кілька років і фінансувалося з різних бюджетів. Наразі роботи на об’єкті завершені. Залишилося визначитися з датою офіційного відкриття.