12-05-2022

Актори-волонтери повертаються на сцену

Рівненський обласний академічний музично-драматичний театр відновлює свою сценічну діяльність. Після двох із половиною місяців перерви через війну в Україні, головна драматична сцена області чекає на глядачів.

Уже найближчої суботи, 14 травня, на малій сцені відбудеться постановка кухонного трилеру «Павук». Наступні вистави, а це музична комедія «Сватання на Гончарівці» та поетична містерія «Та не однаково мені…» - заплановані на 20 та 22 травня відповідно.

Як повідомили в театрі, працюватимуть обидві сцени: малу заповнюватимуть на 100 %, велику залу – лише на чверть (150 зі 600 глядацьких місць).

Крім того, на кожну виставу для внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у Рівному, діятиме квота на безкоштовні запрошення. Їх можна буде отримати в касі театру, пред’явивши довідку про реєстрацію ВПО.

Варто зауважити, що вхід до театру для глядачів організують також через касу. Адже, не зважаючи на відновлення театральної діяльності, в драмтеатрі й надалі діятиме волонтерський штаб, який розташований в його холі.