14-11-2019

25,5 мільйонів гривень додатково проситиме обласна влада у ДФРР

Перелік об’єктів, на які влада області просить додати кошти Державного фонду регіонального розвитку, затвердили під час засідання спеціальної обласної комісії. Йдеться про додаткових 25,5 млн.грн., які дадуть можливість продовжити будівництво переважно соціальних об’єктів: шкіл, дитсадків та спортивних споруд.  Чи отримає Рівненщина ці гроші, стане відомо на засіданні ДФРР цієї п’ятниці, 15 листопада.

DSC_0144.JPG

Як пояснив перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк, у ДФРР з’явився нерозподілений залишок коштів, який держава готова розподілити між областями, котрі  встигають їх освоїти до кінця поточного року.

upload/content/17560/DSC_0163.JPG

З 25,5 млн.грн., на які розраховує Рівненщина, 10 млн.грн. хочуть спрямувати на нову школу в селі Цепцевичі  Сарненського району, будувати яку розпочали цьогоріч . 7 млн.грн. на реконструкцію ДНЗ в селі Переброди Дубровицького району,  5,5 млн.грн. на реконструкцію будівель Дубровицького НВК "Ліцей-загальноосвітньої школи I - II ступеня" та 3 млн.грн. на будівництво фізкультурно-оздоровчого басейну на базі Костопільської ДЮСШ в місті Костопіль.

DSC_0166.JPG

Загалом 2019 року на реалізацію проектів Державного фонду регіонального розвитку Рівненщина отримала 212 млн.грн. Це 22 об’єкти. За словами в.о. начальника департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації Віталія Кардаша, є всі шанси, що деякі об’єкти цьогоріч вдасться завершити повністю. Так, дошкільний навчальний заклад в селі Новомильськ Копитківської сільської ради Здолбунівського району вже здали в експлуатацію. Готовий до здачі в експлуатацію й дитсадок в селі Залавя Млинівського району. До нового року планують завершити роботи з реконструкція приміщення Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.

DSC_0141.JPG

Крім того, аби ефективно використати надані ДФРР кошти, комісія затвердила їх перерозподіл між низкою об’єктів. Так, додаткові мільйони спрямували на роботи з реконструкції очисних споруд у Березному, завершення будівництва нового дитсадка в тому ж таки Березному, на роботи з реконструкції Степангородської ЗОШ Володимирецького району та на будівництво спорткомплекcу в Сарнах, відкриття якого очікується наступного року.