18-05-2022

20 травня відбудеться сесія Рівненської обласної ради

Вперше від початку війни 20 травня об 11.00 має відбутися чергова сесія Рівненської обласної ради восьмого скликання.

Нагадаємо, пленарне засідання було заплановане на 25 лютого, однак зі зрозумілих причин не відбулося. Тож на порядок денний сьогоднішньої президії потрапило більше 70 питань. Частину з них депутати опрацювали ще в лютому, частина були винесені за підсумком роботи постійних комісій упродовж останніх двох тижнів.

- Вважаю, що цю сесію ми провинні провести максимально конструктивно і оперативно. Тим паче, що через умови воєнного стану частина питань, рішення за якими ми мали прийняти на лютневій сесії, вже втратили свою актуальність. Розгляд деяких питань, навпаки, доведеться відкласти. Тож маємо акцентувати увагу на нагальних питаннях, реалізація та вирішення яких залежить від нашого колегіального рішення, - зауважив голова обласної ради Сергій Кондрачук, звертаючись до членів президії.

Відтак, два десятки питань зняті з розгляду, адже втратили свою актуальність. Це, передусім, питання, які стосуються дії обласних галузевих програм. Відповідно до умов воєнного стану, повноваження щодо контролю за їх виконанням тимчасово покладено на обласну воєнну адміністрацію. Не розглядатимуть депутати і низку звернень до керівництва держави.

Частину питань, які стосуються приватизації комунального майна, члени президії перенесли. Так само, як і питання, які стосуються дозволів на проведення будівництва та капітальних ремонтів на об’єктах обласної комунальної власності. Адже фінансування відповідних робіт на період воєнного стану не проводиться.

Тож порядок денний сесії складатиметься переважно із питань, які рекомендували до розгляду постійні комісії обласної ради. Передусім, це комплекс проєктів рішень про передачу в оренду без аукціону приміщень обласних комунальних підприємств для Луганського державного медичного університету. Це також питання про приватизацію (відчуження) єдиного майнового комплексу комунального підприємства «Аптека «Ліки» Рівненської обласної ради.

Варто зауважити, що під час сесії за рішенням депутатів порядок денний може бути змінений. Традиційно, вестиметься пряма трансляція засідання: на ютуб-каналі Рівненської обласної ради, а також на офіційній сторінці ради в рубриці «on-line трансляції».