Фізик Ігор Васильович

Народився 24.02.1965р., освіта вища, безпартійний, директор Надслучанського інституту Національного університету водного господарства та природокористування, місце проживання: с.Зоря, Рівненський р-н., Рівненська обл.

Обраний по виборчому округу №34 від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Голова постійної комісії обласної ради з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією.

Прийом громадян: другий і четвертий вівторок місяця, з 14-00 до 16-00 год. в приміщенні Рівненської обласної ради за адресою майд.Просвіти, 1, каб.311.

Помічники-консультанти на громадських засадах:

Мокляк Володимир Васильович

Медведь Святослав Олександрович

Панчелюга Віктор Миколайович

 

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
1680 17.03.2020 Про депутатський запит депутата обласної ради Ігоря ФІЗИКА щодо можливих протиправних дій працівників ПП «Панфест» та посадових осіб Корнинської сільської ради Рівненського району під час передачі земельних ділянок у приватну власність За результатами досудового розслідування слідчим поліції прийнято 26.12.2019 постанову про закриття кримінального провадження на підставі п.2 ч.1 ст. 284 КПК України. Перевіркою законності прийнятого рішення, 24.01.2020 прокурором Рівненської місцевої прокуратури зазначена постанова скасована, а матеріали кримінального провадження скеровані до СВ Рівненського РВП Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області для проведення подальшого досудового розслідування.