Прядун Михайло Петрович

Народився 06.09.1970 р., освіта вища, безпартійний. Військовослужбовець Збройних Сил України. Місце проживання: с.Балашівка, Березнівський район. Рівненська обл. 

Обраний по виборчому округу №2 від РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА.

Член постійної комісії облансої ради з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей.

Прийом громадян: 

- остання п'ятниця місяця з 10-00 до 12-00 год. в приміщенні Березнівської районної ради 

- виїзний прийом громадян у КЗ Березнівського району (за потребою).

Помічник-консультант на громадських засадах: Параниця Ігор Вікторович

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
1358 15.03.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Прядуна М.П. щодо виділення коштів із обласного бюджету на проведення капітального ремонту покрівлі будівлі дошкільного навчального закладу Князівського НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад» Березнівського району Розпорядженням голови ОДА від 20.03.2019 № 220 "Про внесення змін до переліку об"єктів, видатки на які у 2019 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету", за погодженням обласної постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків, затверджена інша субвенція районному бюджету Березнівського району на об"єкт "Капітальний ремонт покрівлі дошкільного навчального закладу Князівського НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад» по вул. Незалежності,3 у с.Князівка Березнівського району Рівненської області в обсязі 500 тис.грн.
1439 19.06.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Прядуна М.П. щодо виділення коштів на проведення капітального ремонту будівлі опорного закладу Балашівська загальноосвітня школа
I-III ступенів Березнівської районної ради
Питання може бути розглянуте та винесене на погодження відповідних постійних комісій обласної ради при внесенні змін до переліку об"єктів, видатки на які у 2019 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету, після надходження додаткових коштів до бюджету розвитку обласного бюджету.
1495 30.08.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Прядуна М.П. щодо стану розслідування кримінальних проваджень На даний час досудове розслудування у вказаних кримінальних провадженнях триває. 16.09.2019 стан досудового розслідування за вказаними фактами заслухано на оперативній нараді в прокуратурі Рівненської області. За результатами наради з"ясовано, що кримінальні провадження розслідуються з порушенням кримінального процесуального законодавства та керівництвом СВ Березнівського ВП Сарненського ВП ГУНП в Рівненській області не забезпечено дієвий контроль за станом слідства. Керівництву ГУНП в Рівненській області скеровано лист з вимогою організувати невідкладне вжиття заходів щодо усунення порушень.