Сухляк Владислав Олегович

Народився 17.03.1983р., освіта вища, безпартійний. Місце проживання: с.Біла Криниця, Рівненський р-н., Рівненська обл.

Обраний по виборчому округу №19  від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА».

Позафракційний.

Член постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

Прийом громадян: остання субота місяця з 09-00 до 16-00 год. за адресою м.Здолбунів, вул.Незалежності, 24, громадська приймальня районної організації ВО «Батьківщина».

Помічники-консультанти на громадських засадах:

Путіліна Ніна Сергіївна

Макух Ростислав Григорович

Голуб Валентин Анатолійович

Покоєвчук Вікторія Михайлівна

Ферар Ольга Романівна

Звіт за 2016 рік - слайд 1

Звіт за 2016 рік - слайд 2

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
1259 07.12.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Сухляка В.О. щодо встановлення світлофора на перехресті автомобільної дороги Городище - Рівне - Старокостянтинів та вул. Перша в с. Здовбиця Здолбунівського району Підстав для влаштування світлофорного об"єкту на ділянці автомобільної дороги Н-25 Городище - Рівне - Старокостянтинів  в с. Здовбиця, км 173+600 немає. В той же час Службою автомобільних доріг у Рівненській області буде розглянута можливість встановлення жовтого мигаючого світлофора на вказаній ділянці автодороги у 2019 році.
1440 19.06.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Сухляка В.О.

 
щодо фінансування будівництва Здолбунівської ЗОШ
І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради
Питання буде розглянуте та винесене на погодження відповідних постійних комісій обласної ради після надходження додаткових коштів до бюджету розвитку обласного бюджету.
1496 30.08.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Сухляка В.О. щодо виділення коштів у сумі 2 700,0 тис. гривень на співфінансування газопостачання сіл Будераж та Новий Світ Здолбунівського району (вуличні мережі) Питання виділення коштів на вищезазначений об"єкт може бути розглянуте при внесенні змін до обласного бюджету за рахунок перевиконання його дохідної частини за наступні звітні періоди та надходженні додаткових коштів до бюджету розвитку обласного бюджету.