Савчук Олександр Іванович

народився 15.09.1961 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", директор КП "Рівнекнига" Рівненської обласної ради, місце проживання: м. Рівне, Рівненська обл.

Обраний по виборчому округу №59 від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА».

Член постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

Прийом громадян: щочетверга з 16-00 год. за адресою: м.Рівне, вул.С.Петлюри, 1.

Помічники-консультанти на громадських засадах:

Рибалко Назар Олександрович

Солоненко Олександр Сергійович

Павлюк Микола Павлович

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
70 12.01.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Валявки В.Я. - за ініціативою Савчука О.І. щодо розслідування дій співробітників каналу «Святая Русь» та режисера Василя Чепразова і надання їм відповідної правової оцінки згідно з чинним законодавством Вказані у депутатському запиті відеосюжети Василя Чепразова, які розміщенні на телеканалі "Святая Русь", містять окремі заклики, спрямовані на розпалювання національної чи релігійної ворожнечі, та можуть містити окремі ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст.161  КК України "Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії", яке у відповідності до вимог ст. 216 КПК України відноситься до підслідності органів Національної поліції України.
737 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Савчука О.І. щодо облаштування зовнішнього архітектурного освітлення фасаду адміністративної будівлі з використанням синього та жовтого кольорів за адресою: майдан Просвіти, 1, м. Рівне  
1130 07.09.2018 Про депутатський запит депутатів обласної ради Алексейчука А.А., Бортніка А.А., Бучинського О.А., Валявки В.Я., Гомона О.О., Муляра В.С., Савчук І.Г., Савчука О.І. щодо розслідування злочинів проти депутатів Рівненської міської ради Анни Іванової та Святослава Стельмащука Слідчим відділом Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за № 12015180010006329 за фактом заподіяння тяжких тілесних ушкоджень Івановій А.Г., за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст.121, ч.4 ст.296 КК України, та у кримінальному провадженні за № 12018180010005307 за фактом підпалу автомобіля Стельмащука С.В., за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.194 КК України. На даний час у вказаних кримінальних провадженнях триває досудове розслідування та проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії та інші процесуальні дії, необхідні для встановлення всіх обставин подій.