Савчук Ірина Григорівна

Народилася 04.05.1976р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода". Рівненська обласна клінічна лікарня, бактеріолог, місце проживання: м.Рівне.

Обрана по виборчому округу №60 від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА».

Член постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства.

Прийом громадян: перша середа місяця з 15-00 до 18-00 год. за адресою м.Рівне, вул.С.Петлюри, 1 офіс 1.

Помічники-консультанти на громадських засадах:

Кусік Тетяна Петрівна

Семенькіна Олена Віталіївна

Чемерик Віктор Васильович

Янчук Аліна Вікторівна

Ткачук Станіслав Русланович

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
399 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Савчук І.Г. щодо проведення капітального ремонту вул. Рівненської в с. Антонівка Березнівського району Станом на 17 січня 2017 року на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг в області ОДА коштів не виділялось. При надходженні коштів питання фінансування капітального ремонту вул.Рівненська в с.Антонівка Березнівського району буде винесено на розгляд профільних комісій обласної ради для прийняття рішення за наявності затвердженої в установленому законодавством порядку проектно-кошторисної документації та експертного висновку.
568 02.06.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Савчук І.Г. щодо ремонту автомобільної дороги Волоша - Калинівка у Сарненському районі                                                                                                                                                                                                    При надходженні коштів на утримання автомобільних доріг загального користування Філією "Сарненська ДЕД" дочірнього підприємства "Рівненський облавтодор" будуть вживатися заходи для покращення умов проїзду на дорозі Т-1826 на відрізку від автобусної зупинки с.Волоша у напрямку села Калинівка Сарненського району.
569 02.06.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Савчук І.Г. щодо проведення капітального ремонту дорожнього покриття на вул. Центральна в с. Кузьмівка Сарненського району При надходженні коштів на ремонт доріг питання фінансування згаданого у листі об"єкта буде винесене на розгляд профільних комісій обласної ради для прийняття відповідних рішень.                                                                         
570 02.06.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Савчук І.Г. щодо проведення капітального ремонту дорожнього покриття на вул. Центральна в с. Глибока Долина Демидівського району При надходженні коштів на ремонт доріг питання фінансування згаданого у листі об"єкта буде винесене на розгляд профільних комісій обласної ради для прийняття відповідних рішень. 
571 02.06.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Савчук І.Г. щодо проведення капітального ремонту дорожнього покриття на вул. Петриківській в с. Великий Житин Рівненського району При надходженні коштів на ремонт доріг питання фінансування згаданого у листі об"єкта буде винесене на розгляд профільних комісій обласної ради для прийняття відповідних рішень. 
572 02.06.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Савчук І.Г. щодо придбання звуковідтворювальної апаратури для клубу с. Неньковичі Зарічненського району  
647 06.09.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Савчук І.Г. щодо проведення капітального ремонту дорожнього покриття по вул. 1 Травня в с. Олександрія Рівненського району На даний час немає фінансової можливості виділити кошти на проведення капітального ремонту відрізку асфальтового покриття дороги по вул. 1 Травня в с.Олександрія Рівненського району. При надходженні коштів на ремонт доріг в області питання фінансування згаданого у запиті об"єкта буде винесене на розгляд профільних комісій обласної ради для прийняття відповідних рішень.        
648 06.09.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Савчук І.Г. щодо регулювання руху автомобільного транспорту на перехресті вулиць Соборна, Чорновола, Міцкевича в м. Рівне Питання про приведення організації дорожнього руху, на вказаному у Вашому зверненні перехресті вулиць м.Рівне неодноразово розглядалися на засіданні координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху м.Рівного. Попри усі доводи працівників поліції щодо терміновості вжиття заходів регулювання, розроблення та внесення змін до режиму роботи сфітлофорного об"єкту - дане питання лишається не вирішеним і дотепер. Водночас, заяв від виконавчого комітету Рівненської міської ради щодо узгодження у встановленому порядку з уповноваженим підрозділом Національної поліції розроблених схем ОДР на вказаних ділянках вулиць міста Рівного на даний час не надходило.
649 06.09.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Савчук І.Г. щодо проведення капітального ремонту дорожнього покриття на вул. Проектовій в м. Костопіль На даний час немає фінансової можливості виділити кошти на проведення  капітального ремонту відрізку асфальтового покриття дороги по вул. Проектовій в м.Костопіль. При надходженні коштів на ремонт доріг комунальної форми власності в області питання фінансування згаданого у запиті об"єкта буде винесене на розгляд профільних комісій обласної ради для прийняття відповідних рішень.   
728 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Савчук І.Г. щодо виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» вищими навчальними закладами Рівненської області Заходи щодо перевірки дотримання обмежень, встановлених ЗУ "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" триватимуть і надалі, а у разі виявлення таких фактів, вирішуватиметься питання про паритягнення винних осіб до кримінальної відповідальності, передбаченої ст.436-1 КК України.
729 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Савчук І.Г. щодо проведення капітального ремонту дорожнього покриття на вул. Надії в смт Клевань Рівненського району Питання буде розглянуте після після доведення обсягів фінансування на 2018 рік, під час формування переліків об"єктів, що фінансуватимуться за рахунок коштів субвенції у 2018 році, за погодженням Рівненської районної ради у разі наявності проектно-кошторисної документації. Вул. Надії в смт Клевань Рівненського району перебуває у комунальній власності відповідних органів місцевого самоврядування, які у відповідності до законодавства, забезпечують ремонт їх та експлуатаційне утримання. 
730 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Савчук І.Г. щодо проведення капітального ремонту дорожнього покриття на вул. Центральна в с. Кузьмівка Сарненського району Питання виділення коштів на ремонт зазначеної дороги буде розглянуте після після доведення обсягів фінансування на 2018 рік, під час формування переліків об"єктів, що фінансуватимуться за рахунок коштів субвенції у 2018 році, за погодженням Сарненської районної ради у разі наявності проектно-кошторисної документації. Субвенція з державного бюджету може спрямовуватись на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання вулиць і доріг комукнальної власності у населених пунктах у розмірі не більше 20 відсотків обсягу такої субвенції, затвердженого законом про Державний бюджет України на відповідний рік для відповідного місцевого бюджету. 
731 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Савчук І.Г. щодо проведення капітального ремонту автомобільної дороги Кліщиха - Повча в Дубенському районі Даний об"єкт буде включено до Програми розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2018 рік. Питання виділення коштів на ремонт зазначеної дороги буде розглянуте після доведення обсягів фінансування на 2018 рік за погодженням Дубенської районної ради у разі наявності проектно-кошторисної документації. За рахунок коштів, які виділені для есплуатаційного утримання доріг державного значення будуть вживатись заходи щодо покращення умов проїзду на вказаному маршруті. 
732 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Савчук І.Г. щодо проведення капітального ремонту автомобільної дороги Волоша - Калинівка протяжністю 1,4 кілометра в Сарненському районі Даний об"єкт буде включено до Програми розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2018 рік. Питання виділення коштів на ремонт зазначеної дороги буде розглянуте після доведення обсягів фінансування на 2018 рік за погодженням Сарненської районної ради у разі наявності проектно-кошторисної документації.
733 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Савчук І.Г. щодо проведення капітального ремонту дорожнього покриття на вул. Центральна в с. Глибока Долина Демидівського району У поточному році вирішення питань ремонту та утримання дорожньої мережі місцевого значення перебуває у компетенції Рівненської ОДА.
734 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Савчук І.Г. щодо проведення капітального ремонту дорожнього покриття на вул. 1 Травня в с. Олександрія Рівненського району У поточному році вирішення питань ремонту та утримання дорожньої мережі місцевого значення перебуває у компетенції Рівненської ОДА.
735 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Савчук І.Г. щодо проведення капітального ремонту дорожнього покриття на вул. Богдана Хмельницького в с. Глинки Рівненського району Вул. Богдана Хмельницького в с. Глинки Рівненського району перебуває у комунальній власності відповідних органів місцевого самоврядування, які у відповідності до законодавства, забезпечують ремонт їх та експлуатаційне утримання. 
736 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Савчук І.Г. щодо виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на заміну повітряних ліній електрозв’язку в с. Калинівка Сарненського району У першому півріччі 2018 р. силами СЛД №1 (м.Сарни) РЦТ №121 заплановано виконати роботи по реконструкції мережі, які передбачають перенесення мереж на залізобетонну повітряну лінію зв"язку та часткове виведення з експлуатації дерев"яних опор. 
1083 27.07.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Савчук І.Г. щодо регулювання дорожнього руху на перехрестях вулиць Соборна, Чорновола, Міцкевича та Соборна, Княгині Ольги, Князя Володимира в м. Рівне  
1084 27.07.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Савчук І.Г.

 щодо утворення молодіжної ради при Рівненській обласній державній адміністрації
Обласна рада з питань реалізації молодіжної політики створена відповідно до розпорядження голови ОДА №493 від 21 листопада 2008 року (зі змінами). До складу ради входять представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, діяльність яких направлена на роботу з молоддю. Основною формою роботи Ради є засідання, які проводяться в міру поьреби, але не рідше одного разу на півріччя. Організаційне забезпечення діяльності Ради здійснює управління у справах молоді тп спорту ОДА. 
1130 07.09.2018 Про депутатський запит депутатів обласної ради Алексейчука А.А., Бортніка А.А., Бучинського О.А., Валявки В.Я., Гомона О.О., Муляра В.С., Савчук І.Г., Савчука О.І. щодо розслідування злочинів проти депутатів Рівненської міської ради Анни Іванової та Святослава Стельмащука Слідчим відділом Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за № 12015180010006329 за фактом заподіяння тяжких тілесних ушкоджень Івановій А.Г., за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст.121, ч.4 ст.296 КК України, та у кримінальному провадженні за № 12018180010005307 за фактом підпалу автомобіля Стельмащука С.В., за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.194 КК України. На даний час у вказаних кримінальних провадженнях триває досудове розслідування та проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії та інші процесуальні дії, необхідні для встановлення всіх обставин подій.