Потапчук Руслан Васильович

Народився 12.03.1971р., освіта вища, безпартійний. ТОВ "Уктехноліс плюс", директор, місце проживання: м.Костопіль, Костопільський р-н., Рівненська обл.

Обраний по виборчому округу №25 від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Член постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

 

05.11.2020 від ПОТАПЧУКА Руслана Васильовича надійшло повідомлення про складання повноважень депутата Рівненської обласної ради сьомого скликання, в зв'язку з обранням його депутатом Костопільської міської ради  на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25.10.2020 у єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

 

Прийом громадян: перший вівторок місяця з 11-00 до 13-00 год.  за адресою м. Костопіль, вул. Пилипа Орлика, 2.

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
565 02.06.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Потапчука Р.В.

 
щодо виділення коштів у сумі 1305,324 тис. грн. на проведення капітального ремонту приміщення (заміна вікон та дверей) та благоустрою території Берестовецької загальноосвітньої школи I-III ступенів Костопільського району Рішенням обласної ради від 23 грудня 2016 року №410 "Про обласний бюджет на 2017 рік", із змінами, в бюджеті розвитку обласного бюджету на 2017 рік затверджені асигнування на реалізацію заходів щодо інвестиційного розвитку території в обсязі 62,5 млн.грн., з яких на даний час 58,0 млн.грн. розподілено. Питання виділення з бюджету розвитку обласного бюджету іншої субвенції Костопільському районному бюджету на проведення капітального ремонту будівель (заміна частини вікон та дверей) та благоустрою дворової частини території Берестовецької ЗОШ І-ІІІ ст. вул.Сидорова,5 в с.Берестовець Костопільського району буде розглянуто та винесене на розгляд відповідних комісій обласної ради при розподілі залишку коштів.
566 02.06.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Потапчука Р.В. щодо проведення ремонту автомобільної дороги Деражне - Костопіль В межах виділеного фінансування на експлуатаційне утримання місцевих доріг буде вжито всіх можливих заходів щодо ліквідації аварійних деформацій покриття на маршруті Злазне-Іваничі найближчим часом, а при виділенні додаткового фінансування і на відрізку Злазне-Деражне.
567 02.06.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Потапчука Р.В. щодо проведення ремонту автомобільної дороги О 181007 Деражне - Суськ - Клевань на ділянці Деражне - Суськ Станом на 20.06.2017 на вказаній ділянці ще не повністю ліквідовані наявні деформації на покритті. Покриття з бруківки є морально застарілим і рухатися по ньому автомобільному транспорту вкрай некомфортно. На липень-серпень 2017 року філії "Костопільський райавтодор" видане завдання щодо закінчення в повному обсязі аварійних робіт з ліквідації пошкоджень покриття на ділянці дороги Деражне-Суськ.                                                                                        
925 16.03.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Потапчука Р.В.

 
щодо проведення ремонту автомобільної дороги Бережниця - Степань - Деражне - Клевань на ділянці від с. Злазне Костопільського району до межі з Рівненським районом Вартість поточного середнього ремонту зазначеної у запиті ділянки дороги складе більше 84 млн.грн….у 2018 році САД не має можливості організщувати на дорозі Т-18-17 на ділянці від  с. Злазне Костопільського району до межі з Рівненським районом проведення поточного середнього ремонту. Підтримання споживчих властивостей вказаної у запиті дороги буде здійчнюватись за рахунок коштів, які виділені для експлуатаційного утримання.
926 16.03.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Потапчука Р.В. щодо проведення ремонту автомобільної дороги О 181006 /Р-05/ - Борщівка на ділянці від с. Мала Любаша до с. Борщівка Костопільського району Рівненською обласною державною розроблено Програму розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2018 рік. Зазначений у запиті об"єкт включено у заходи Програми.  У 2018 році на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам. Питання виділення коштів на ремонт даного об"єкту буде розглядатися при формуванні Переліку об"єктів, що фінансуватимуться за рахунок коштів субвенці з державного бюджету обласному бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.
927 16.03.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Потапчука Р.В. щодо проведення ремонту автомобільної дороги С 181003 від с.Перетоки до державної дороги районного значення /Т 1817/ Бережниця – Степань – Деражне – Клевань, протяжністю 3 км. Рівненською обласною державною розроблено Програму розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2018 рік. Зазначений у запиті об"єкт включено у заходи Програми.  У 2018 році на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам. Питання виділення коштів на ремонт даного об"єкту буде розглядатися при формуванні Переліку об"єктів, що фінансуватимуться за рахунок коштів субвенці з державного бюджету обласному бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.
928 16.03.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Потапчука Р.В. щодо виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення реконструкції дитячого садочка «Сонечко» в с. Ставок Костопільського району На даний час  кошти бюджету розвитку обласного бюджету, передбачені на 2018 рік розподілено повністю. Враховуючи викладене, дане питання може бути розглянуто після надходження додаткових коштів до бюджету розвитку обласного бюджету.