Петрук Анатолій Васильович

Народився 07.01.1950р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ". ДП "Рокитнівський лісгосп", директор, місце проживання: смт.Рокитне, Рокитнівський р-н., Рівненська обл.

Обраний по виборчому округу №39 від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Член постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села.

Прийом громадян: щочетверга в приміщенні лісгоспу вул.Незалежності, 42 смт Рокитне.

Звіт за 2017 рік

Звіт за 2018 рік

Звіт за 2019 рік

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
397 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Петрука А.В. щодо виділення коштів для добудови другої черги терапевтичного корпусу Рокитнівської центральної районної лікарні та забезпечення його медичним обладнанням Відповідно до проектно-кошторисної документації вартість будівництва другої черги терапевтичного корпусу Рокитнівської ЦРЛ становить 43991,747 тис.грн.Залишок станом на 01.01.2017 складає 24965,27 тис.грн. Рішенням обласної ради від 23.12.2016 року № 410 "Про обласний бюджет на 2017 рік" затверджений нерозподілений резерв бюджету розвитку обласного бюджету в сумі 49,97 млн.грн. При розподілі цих коштів питання фінансування добудови другої черги терапевтичного корпусу Рокитнівської ЦРЛ буде винесене на розгляд профільних комісій обласної ради для прийняття рішення. Також зазначаємо, що 29.12.2016 року було оцінено проекти, що були подані на конкурс програм (проектів) регіонального розвитку, що можуть фінансуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. В конкурсі брав участь проект "Центральна районна лікарня в смт Рокитне Рівненської області. Терапевтичний корпус (друговий пусковий комплекс)-будівництво (коригування)" та пройшов регіональний відбір, набравши 46,389 балів, посівши 9 місце з 49 проектів, які пройшли відбір. Після розподілу коштів головним розпорядником - Мінрегіоном України - буде розглянута можливість фінансування проекту в межах наявного фінансового ресурсу.
398 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Петрука А.В. щодо проведення ремонту автомобільної дороги Рокитне - Масевичі та дороги в с. Кисоричі Рокитнівського району                                                                                                                                                                          Ремонт доріг по селах Масевичі та Кисоричі включений до Переліку об"єктів поточного середнього ремонту на 2017 рік і затверджений розпорядженням КМУ "62-р від 01.02.2017 р.  На даний час розроблена кошторисна документація на поточний середній ремонт вищевказаних ділянок та оголошено відкриті торги. Кошторисна вартість ремонту складає відповідно 17,9 та 12,8 млн.грн.                                                          
646 06.09.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Петрука А.В. щодо проведення ремонту автомобільної дороги Рокитне - Масевичі та дороги в с. Кисоричі Рокитнівського району На даний час немає фінансової можливості виділити кошти на проведення  ремонту доріг в с. Кисоричі та с. Масевичі Рокитнівського району. Разом з тим, Ваш запит було направлено до Служби автомобільних доріг в Рівненській області з проханням надати пропозиції щодо негайного вирішення поставленого Вами питання.При надходженні коштів на ремонт доріг в області питання фінансування згаданого у запиті об"єкта буде винесене на розгляд профільних комісій обласної ради для прийняття відповідних рішень.                                                 ...в с.Кисоричі філією "Рокитнівський райавтодор" були виконані роботи по укладці вирівнюючого шару асфальту (200 т) на ділянці дороги довжиною 300 м. Вартість виконання даної роботи складає 416 тис.грн. 
840 22.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Петрука А.В. щодо встановлення трансформаторної підстанції та забезпечення постачання електричної енергії споживачам на вулицях Гарна, Тиха, Відродження, Зелена та провулку Невицького в с. Масевичі Рокитнівського району За інформацією ПрАТ "Рівнеобленерго" Масевицька сільська рада, як замовникелектрифікації території, що підлягає комплексній забудові, не зверталася в Рокитнівський РЕМ ПрАТ "Рівнеобленерго" для вирішення вищенаведених питань, в тому числі і фінансових. Зважаючи на наведене, для вирішення поставленого у зверненні питання,  ПрАТ "Рівнеобленерго"  рекомендує заявникам безпосередньо звернутися до Масевицької сільської ради. Для отримання проекту договору про приєднання і технгічних умов заявникам необхідно звернутися із заявою про приєднання електроустановок в інформаційно-консультаційний центр при  ПрАТ "Рівнеобленерго"  або в Рокитнівський РЕМ ПрАТ "Рівнеобленерго". Разом з тим, в бюджеті Масевицької сільської ради недостатньо коштів для забезпечення стовідсоткового фінансування на елекртифікацію зазначених вулиць, тому виконання даних робіт можливе на умовах співфінансування з бюджету районної ради та інших джерел не заборонених чинним законодавством, в тому числі коштів жителів новозбудованих будинків.   
1082 27.07.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Петрука А.В. щодо проведення ремонту дитячої музичної школи Рокитнівської районної ради (заміна вікон) На утримання музшколи на 2018 рік з урахуванням внесених змін за рахунок загального фонду бюджету затверджені кошти в сумі 3356 тис.грн., з яких станом на 01.08.2018 використано 1896,7 тис.грн. або на 56,5 відс. від уточнених призначень на рік. Крім того, на капітальні видатки затверджено з урахуванням змін 14 тис.грн., які станом на 01.08.2018 не використані. . Питання виділення коштів на заміну вікон Рокитнівської дитячої музичної школи необхідно вирішувати за рахунок фінансового ресурсу району. 
1357 15.03.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Петрука А.В. щодо виділення коштів з обласного бюджету на проведення реконструкції приміщення терапевтичного відділення Рокитнівської центральної районної лікарні під централізоване стерилізаційне відділення Питання може бути розглянуте після надходження додаткових коштів до бюджету розвитку обласного бюджету.