Гусарук Валерій Миколайович

 

Народився 25.04.1983 р., освіта професійно-технічна, безпартійний. Фізична особа-підприємець Гусарук В.М., місце проживання: м.Дубно, Рівненська обл.

Обраний по виборчому округу №49 від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП».

Член постійної комісії обласної ради з питань будівництва та розвитку інфраструктури.

Секретар фракції політичної партії "Українське об'єднання патріотів" в Рівненській обласній раді

Прийом громадян: м.Дубно, вул. Грушевського,182, ЗОШ №6 Остання п'ятниця місяця з 15:00 до 18:00 год.

Помічник-консультант на громадських засадах:

Петровський Михайло Анатолійович

Подані депутатські запити

 

№ ріш

дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
92 11.03.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Гусарука В.М. щодо об’єктивного розподілу компенсації за перевезення пільгових категорій громадян у м. Дубно Розподіл граничних обсягів видатків з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення щодо компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян проводиться в Рівненській області відповідно до кількості осіб, які мають право на пільговий проїзд у міському та приміському транспорті в межах району (міста).
176 17.06.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Гусарука В.М. щодо ремонту дорожнього покриття, встановлення трьох світлофорних об’єктів з викличними пристроями, пішохідного огородження в місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод на ділянці автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече, яка суміщається з вулицями Грушевського та Залізничною в м. Дубно На 2016 рік на ділянці авто дороги М-19 км211-км214 заплановано і виконується ямковий ремонт асфальтобетонною сумішшю та струменевим методом. На ділянці авто дороги км 213+300 - км 213+700 протяжністю 400 м заплановано і виконано поточним середнім ремонтом тонкошарове покриття в червні 2016 року на суму 1150,5 тис грн. Встановлення світлофорів включено в додатковий план по середньому поточному ремонту і знаходиться на затвердженні в Укравтодорі.
463 17.03.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Гусарука В.М. щодо виділення коштів у сумі 100,0 тис. грн. для очищення штучної водойми на вул. Монастирській в м. Дубно Відповідно до погодженого "Переліку природоохоронних заходів, які фінансуються з обласного природоохоронного фонду у 2017 році" на роботу "Реконструкція об"єкту благоустрою - водойма на вул.Монастирській в м.Дубно Рівненської області" передбачено 200,0 тис.грн. Стосовно виконання згаданих робіт необхідно звернутися до департаменту з питань будівнитва та архітектури ОДА, який визнано розпорядником коштів обласного природоохоронного фонду на будівельні роботи.
464 17.03.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Гусарука В.М. щодо проведення ремонту ділянок міжнародної автомобільної дороги М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече, які суміщаються з вулицями Грушевського, Залізничною, Кременецькою та Заводською в м. Дубно Питання покращення умов проїзду вулицями міста Дубно, якими проходить дорога М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече преребуває на постійному контролі у Служби автомобільних доріг і нею вживаються певні заходи щодо підвищення рівня безпеки дорожнього руху та покращення стану проїзду... З настанням стійкої теплої погоди буде організована робота з усунення всіх наявних вибоїн по зазначених вулицях, в тому числі струменевим способом із застосуванням емульсії. У 2018 році планується проведення поточного середнього ремонту дороги Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече на ділянці км 211+320-км 213+300 (Базарчик-вулиця Миру), що суттєво вплине на комфортність руху по вулиці Грушевського.
465 17.03.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Гусарука В.М. щодо проведення ремонту актового залу, реконструкції малого спортивного залу та придбання спортивного інвентарю Дубенської ЗОШ I-III ступенів № 6 Відповідно до рішення облради від 23.12.1016 року №410 "Про обласний бюджет на 2017 рік", із змінами, в бюджеті розвитку обласного бюджету на 2017 рік затверджені асигнування на реалізацію заходів щодо інвестиційного розвитку території в обсязі 55,7 млн.грн., які на даний час повністю розподілені. Спрямувати з бюджету розвитку обласного бюджету кошти на проведення ремонту актового залу, реконструкції малого спортивного залу та придбання спортивного інвентарю Дубенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 немає фінансової можливості. При додатковому надходженні коштів до бюджету розвитку обласного бюджету питання фінансування даних робіт буде розглянуто у порядку, визначеному чинним законодавством.
466 17.03.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Гусарука В.М. щодо передачі земельної ділянки, розташованої за адресою: вул. Свободи, 8 в м. Дубно, у власність Гаврилюк Тетяни Сергіївни жительки м. Дубно, вул. Свободи, 8, кв. 4  
467 17.03.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Гусарука В.М. щодо ремонту частини вул. Підборці від перехрестя з вул. Миру до Свято-Вознесенського храму в м. Дубно Рішенням облради від 17.03.2017 року №505 "Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік" затверджено лише залишок коштів спеціального фонду обласного бюджету, що утворився станом на 01.01.2017, в сумі 68,9 тис.грн. Зазначені кошти ще не розподілені. Пр розподілі залишку коштів спеціального фонду обласного бюджету, що утворився станом на 01.01.2017 пропозиції щодо фінансування ремонту дороги по вул.Підборці від пенрехрестя з вул.Миру до Свято-Вознесенського храму в м.Дубно буде винесене на розгляд профільних комісій облради для прийняття відповідних рішень.
557 02.06.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Гусарука В.М.

 
щодо переносу автобусної зупинки «Тарний» по вул. Кременецькій в м. Дубно                                                                                                              У відповідності до вимог п.61 ГБН В.2.3-218-550:2010 "конкретне місце влаштування нової зупинки визначають перевізники пасажирів даних маршрутів, в населених пунктах - за рішенням місцевого органу виконавчої влади ". Після відповідного рішення місцевого органу виконавчої влади Службою буде розроблена схема перенесення автобусної зупинки на ділянці автомобільної дороги М-19 Доманове-Ковель-Чнрнівці-Тереблече, шо суміщається з вул. Кременецька в м.Дубно.