Муляр Володимир Степанович

Народився 28.06.1988р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода". Приватний підприємець, місце проживання: село Оженин, Острозький р-н., Рівненська обл.

Обраний по виборчому округу №30 від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА».

Заступник голови постійної комісії обласної ради з питань будівництва та розвитку інфраструктури.

Прийом громадян: щочетверга з 09-00 до 14-00 год. за адресою м-н Незалежності, 1, м. Острог.

Помічники-консультанти на громадських засадах:

Гапончак Василь Іванович

Дуляницький Андрій Сергійович

Микитин Назар Тарасович

Назарук Наталія Борисівна

Прищепа Олег Степанович

Звіт за 2017 рік.

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
182 17.06.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо передачі на баланс Вельбівненської сільської ради Острозького району приміщення дитячо-юнацького дозвільного комплексу в с. Вельбівно Острозького району Об'єкти права комунальної власності не можуть бути вилучені у територіальних громад і передані іншим суб'єктам права власності без згоди безпосередньо територіальної громади або відповідного рішення ради чи уповноваженого нею органу, за винятком випадків, передбачених законом. ЗУ «Про місцеві державні адміністрації» облдержадміністрації не надано повноважень щодо управління об'єктами спільної власності територіальних громад районів.На підставі наведеного вище, питання, порушені у депутатському запиті депутата Рівненської обласної ради Муляра B.C., не належать до повноважень ОДА. 
183 17.06.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо участі ДП «Рівненський облавтодор» у тендерах на проведення ремонту автомобільних доріг у Рівненській області у 2015 - 2016 роках Службою автомобільних доріг у Рівненській області за результатами конкурсних торгів проведених в 2015-2016 роках було укладено 6 договорів з ДП «Рівненський облавтодор» ВАТ «ДАК» Автомобільні дороги України».
184 17.06.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо показників напруги в електричних мережах у с.Українка Острозького району Кабельна лінія 0,23 кВ по вул. Привокзальна с. Українка знаходиться на балансі виробничого підрозділу Козятинська дистанція електропостачання регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». 13.07.2016 року працівниками виробничого підрозділу Козятинська дистанція електропостачання проведено обстеження та виконані роботи по ремонту кабельної лінії 0,23 кВ. Рівень напруги в лінії, яка живить побутових споживачів по вул. Привокзальна с. Українка Острозького району доведено до норми.
185 17.06.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо показників напруги в електричних мережах у с. Вишеньки Острозького району За вказаною заявницею адресою працівниками Острозького РЕМ частково було виконано комплекс робіт по покращенню якості електропостачання у помешканнях споживачів, які включали в себе монтаж додаткового проводу на ПЛ-0,4 кВ від КТП- №-238, та часткове перезаживлення споживачів на інші фази. Додатково Товариством заплановано до кінця III кварталу 2016 року завершити ремонтні роботи на ПЛ- 0,4 кВ та провести роботи по перезаживленню помешкань решти споживачів за даною адресою. Дані роботи сприятимуть покращенню якості електропостачання в с. Вишеньки по вул. Лесі Українки.
186 17.06.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо здійснення демонтажу пам’ятників, пам’ятних знаків та іншої символіки комуністичного тоталітарного режиму в м. Рівне відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»
Розпорядженнями голови облдержадміністрації від 20.05.2016 № 289 та від 08.07.2016 № 418 «Про виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» перейменовано відповідні об'єкти топоніміки м. Рівне, а саме:
- вул. В. Котика на вул. Згоди;
- вул. Гайдара, пров. Гайдара на пров. Ігоря Волошина - вул. 6-а Гвардійська на вул. Гурія Бухала
- вул. Карбышева на вул. Центральної Ради;
- вул. Пухова на вул. Кобзарська;
- вул. Решетнікова на вул. Люблінська;
- вул. Марфи Струтинської на вул. Гайдамацька.
314 04.11.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо реконструкції приміщення дитячо-юнацького дозвільного комплексу по вул. Інтернаціоналістів, 26-б в с. Стадники Острозького району під дошкільний навчальний заклад на 2-3 групи або розглянути можливість будівництва нового приміщення для дошкільного навчального закладу За інформацією Оженинської сільської ради на даний час будуть проводитись громадські слухання щодо необхідності проведення реконструкції приміщення дитячо - юнацького дозвільного комплексу під дитячий навчальний заклад на 2 - 3 групи. Після проведення громадських слухань питання виділення коштів на виготовлення проектно - кошторисної документації буде винесено на розгляд сесії Оженинської сільської ради.
Разом з тим повідомляємо, що питання щодо можливості виділення коштів з обласного бюджету на фінансування зазначеного об’єкту буде розглянуто облдержадміністрацією після виготовлення та затвердження в установленому порядку проектно - кошторисної документації, а також врахуванням фінансових можливостей обласного бюджету у 2017 році.
377 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С.

 
щодо ремонту автомобільної дороги Володимирець - Степангород У межах виділеного фінансування на експлуатаційне утримання доріг у 2017 році відповідними філіями дочірнього підприємства "Рівненський облавтодор" з настанням сприятливих погодніх умов будуть вживатися заходи щодо ліквідації деформацій покриття доріг на маршруті Володимирець-Степангород.
378 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо ремонту регіональної автомобільної дороги Городище - Рівне - Старокостянтинів Р-05 на ділянці Здолбунів - Острог У 2017 році від Здолбунова до Острога планується відремонтувати поточним середнім ремонтом 13 км вищевказаної регіональної дороги державного значення.  
379 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо ремонту ділянки автомобільної дороги Вараш - міжнародна автомобільна дорога Київ - Ковель – Ягодин /М-07/ в районі с. Полиці Володимирецького району Щодо ремонту ділянки автодороги від м.Вараш до а/д М-07 Київ-Ковель, що проходить через с.Полиці, то повідомляємо, до переліку об’єктів капітального і поточного ремонтів у 2017 році увійшла інша ділянка автодороги Т-18-08 Зарічне-Борове-Стара Рафалівка-Полиці на км 42+300-км 45+300, яка потребує негайного ремонту. Ремонт ділянки автодороги від м.Вараш до с.Полиці буде виконуватись за рахунок коштів на експлуатаційне утримання.
380 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С.

 
щодо облаштування дорожнього покриття на вул. Нова в с. Колоденка Рівненського району Станом на 13.01.2017 на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг в області коштів не виділялось. При надходженні коштів питання фінансування ремонту дорожнього покриття на вул.Нова в с.Колоденка Рівненського району буде винесене на розгляд профільних комісій обласної ради для прийняття рішення за наявності затвердженої в установленому законодавством порядку проектно-кошторисної документації та експертного висновку.
381 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С.

 
щодо ремонту автомобільних доріг Степань - Двірець - Велике Вербче та Степань - Корост - Мале Вербче - Велике Вербче у Сарненському районі До Укравтодору були надіслані пропозиції по включенню ділянки автодороги від с.Велике Вербче до с.Двірець до переліку об’єктів поточного середнього ремонту, проте пропозиції Служби автодоріг не були підтримані. Тому ремонтні роботи на вищевказаній ділянці, а також на автодорозі О 181609 Корост-Степань в поточному році будуть виконуватись за рахунок коштів на експлуатаційне утримання.
382 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо ремонту дорожнього покриття та тротуарів на вул. Волинської дивізії, 3, біля магазину «Флеш» в м. Рівне Повідомляємо, що питання ремонту ділянки дороги в районі житлового будинку №3 по вул. Волинської дивізії та влаштування тротуару по вул.Будівельників, в районі житлового будинку №1 включено в перелік пропозицій по ремонту об’єктів благоустрою на 2017 рік.
383 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо ремонту дорожнього покриття на вулицях с. Рудка Володимирецького району Станом на 17 січня 2017 року на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг в області ОДА коштів не виділялось. При надходженні коштів питання проведення ремонту дорожнього покриття на вулицях в селі Рудка Володимирецького району буде винесене на розгляд профільних комісій обласної ради за наявності затвердженої в установленому законодавством порядку проектно-кошторисної документації та експертного висновку.
384 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо ремонту автомобільної дороги Дубно - Повча та далі до хутора Касень Дубенського району У межах виділеного фінансування на експлуатаційне утримання доріг у 2017 році відповідними філіями дочірнього підприємства "Рівненський облавтодор" з настанням сприятливих погодніх умов будуть вживатися заходи щодо ліквідації деформацій покриття доріг на маршруті Дубно-Повча. Що стосується очищення дороги від снігу, то повідомляємо, що вказані роботи відбуваються, як правило, у встановлені Технічними правилами терміни. Але, враховуючи недостатню кількість снігоочисної техніки та її зношеність, мали місце факти порушення визначених строків очищення. Дорога до хутора Касинь знаходиться у комунальній власності та на балансі Повчанської сільської ради. Оскільки ОДА у 2017 році на ремонт доріг коштів не виділялося, питання влаштування твердого покриття від с.Повча до хутора Касень буде винесено на розгляд профільних комісій обласної ради для прийняття рішення після надходження коштів. 
385 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо ремонту автомобільної дороги Горбаків - Шкарів - Томахів у Гощанському районі Виконання ремонтних робіт автодороги О 180302 Шкарів-Бугрин-Мятин, що пролягає через населені пункти Шкарів, Томахів буде включено в набори робіт по філії  ДП "Рівненський облавтодор".
386 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо ремонту автомобільних доріг сполучення Дубно - Радивилів Погіршення стану покриття зазначених доріг (викришування, вибоїни, тріщини) відбулося у грудні 2016 року у зв’язку зі складними погодними кмовами (перепади температури від мінус до плюс). З метою забезпечення належного рівня безпеки руху філіями дочірнього підприємства "Рівненський облавтодор" в межах чинних нормативів організована робота з тимчасової ліквідації вибоїн (аварійні роботи) гарячою асфальтобетонною сумішшю, бітумо-мінеральними сумішами, виготовленими у дорожніх ремонтерах та інших пристроях, методом просочування. 
387 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо ремонту дороги по вул. Степана Васильченка в м. Рівне Повідомляємо, що питання ремонту асфальтового покриття вулиці Степана Васильченка включено в перелік пропозицій по ремонту об’єктів благоустрою на 2017 рік.
388 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо ремонту ділянки міжнародної автомобільної дороги М-06 Київ - Чоп біля Корецького поста поліції Погіршення стану покриття зазначених доріг (викришування, вибоїни, тріщини) відбулося у грудні 2016 року у зв’язку зі складними погодними кмовами (перепади температури від мінус до плюс). З метою забезпечення належного рівня безпеки руху філіями дочірнього підприємства "Рівненський облавтодор" в межах чинних нормативів організована робота з тимчасової ліквідації вибоїн (аварійні роботи) гарячою асфальтобетонною сумішшю, бітумо-мінеральними сумішами, виготовленими у дорожніх ремонтерах та інших пристроях, методом просочування. 
389 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо ремонту ділянки автомобільної дороги Острог - Оженин по вул. Центральна в с. Розваж Острозького району Щодо ремонту автодороги Т-18-31/М-06/-Бугрин-Оженин-Острог, що проходить с.Розваж та с.Хорів по вул.Островського, то роботи з ямкового ремонту будуть включені в набори робіт по філії "Острозький РАД" та виконані з настанням спрятливих погодних умов. Також буде розглянуте питання щодо проведення робіт з поточного дрібного ремонту, методом карт, на вищевказаній ділянці автодороги.
390 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо ремонту ділянки автомобільної дороги Острог - Оженин по вул. Островського в с. Хорів Острозького району Щодо ремонту автодороги Т-18-31/М-06/-Бугрин-Оженин-Острог, що проходить с.Розваж та с.Хорів по вул.Островського, то роботи з ямкового ремонту будуть включені в набори робіт по філії "Острозький РАД" та виконані з настанням спрятливих погодних умов. Також буде розглянуте питання щодо проведення робіт з поточного дрібного ремонту, методом карт, на вищевказаній ділянці автодороги.
391 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо розслідування факту появи сміття на території ТзОВ «Атлас-Агро» в с. Оженин Острозького району та його утилізації У грудні 2016 р. на адресу Оженинської сільської ради направлено лист для вжиття заходів в межах компетенції. Відповіді з Оженинської сільської ради про вжиті заходи на адресу держекоінспекції не надходило. Підготовлено повторний лист (№126/03-08/17) щодо створення комісії з питань поводження з безхазяйними відходами та вжиття заходів відповідно до чинного законодавства.
392 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо нагородження державною нагородою України орденом «За мужність» Баранчука Романа Петровича, Кухарчука Віталія Івановича та Маркіну Олександру Василівну Повідомляємо, що подання про відзначення державними нагородами здійснюється відповідно за місцем роботи осіб, яких представляють до нагородження, у трудових колективах підприємств, установ, організацій незалежно від типу та форми власності. Оскільки регіональний сервісний центр МВС в Рівненській області знаходиться у штатах Головного сервісного центру МВС України, клопотання про нагородження співробітників повинен вносити Головний сервісний центр МВС України (м.Київ, вул. Лук’янівська, 62). Додатково ОДА повідомляє, що своїм листом № вих-1025/0/01-20/17 від 22.02.2017 (додається) звернулась до Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б. з проханням розглянути питання про відзначення відповідними державними нагородами України Баранчука Р.П., Кухарчука В.І., Маркіну О.В.                                                                      
393 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо надання звіту про використання коштів обласного бюджету, виділених у 2016 році на реалізацію Обласної програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці на 2016 - 2018 роки Надано звіт про виконання обласної програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці на 2016-2018 роки (додається).
394 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо демонтажу пам’ятника Миколі Островському в с. Оженин Острозького району  
395 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо неналежного надання послуг з централізованого опалення мешканцям гуртожитку по вул. В’ячеслава Чорновола, 76а в м. Рівне Ректором РДГУ Постоловським Р.М. було створено комісію в складі 5 чоловік, яка розглянула порушене питання. 12 січня 2017 року комісією було складено акт на предмет обслідування температурного режиму в житлових приміщеннях за адресою: м.Рівне. Вул.Чорновола, 76а та проведено заміри температури в кімнатах кімнатним термометром. Показники проведених замірів відхилень не показали - температура становила 20 гр. C  - 21 гр.С, а система опалення перебувала в технічно справному стані та забезпечувала повноцінний обігрів приміщень. За висновком комісії температурний режим в житлових приміщеннях гуртожитку, що розташований за адресою, яка вказана вище, на момент перевірки відповідав державним санітарним нормам.
474 17.03.2017 Про депутатський запит депутатів обласної ради Свисталюка С.А. та Муляра В.С. щодо виділення коштів на будівництво мережі водопостачання с. Вишеньки Острозького району Відповідно до рішення обласної ради від 23.12.2016 року №410 "Про обласний бюджет на 2017 рік" із змінами в бюджеті розвитку обласного бюджету на 2017 рік затверджені асигнування на реалізацію заходів щодо інвестиційного розвитку території в обсязі 55,7 млн.грн., які на даний час повністю розподілені. Враховуючи викладене, спрямувати з бюджету розвитку обласного бюджету кошти на будівництво мережі водопостачання с.Вишеньки Острозького району немає фінансової можливості. При додатковому надходженні коштів питання фінансування даних робіт буде розглянуто у порядку, визначеному чинним законодавством.
475 17.03.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо встановлення світлофора з кнопкою для ініціації «зеленого світла» для пішоходів на пішохідному переході зупинки «Аеропорт Рівне» в с.Велика Омеляна, вул. Авіаторів У ГУНП в Рівненській області не заперечують щодо встановлення світлофорного об"єкту на пішохідному переході на км 1 автомобільної дороги "Західний під"їзд до м.Рівне" поблизу аеропорту. Водночас вказана у Вашому запиті ділянка автомобільної дороги на сьогодні є ділянкою концентрації дорожньо-транспортних пригод і потребує впровадження інших додаткових заходів з підвищення безпеки дорожнього руху, зокрема влаштування штучного освітлення у відповідності до нормативів. У ГУ Нацполіції в Рівненській області в межах повноважень будуть сприяти покращенню організації дорожнього руху на зазначеній ділянці автодороги з дотриманням вимог правил, норм та стандартів з безпеки дорожнього руху.
476 17.03.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо затримання 10 березня 2017 року  на околицях м. Дубровиця вантажівки автомобільного перевізника ТзОВ «Укреко Індастрі» з так званим «львівським сміттям»  
560 02.06.2017 Про депутатський запит депутатів обласної ради Кравчука П.Г. та Муляра В.С.

 
щодо електрифікації вулиць Січових Стрільців, Володимира Великого та Серпневої у с. Біла Криниця Рівненського району Згідно із інформацією, отриманою від голови Білокриницької сільської ради Гончарук Т.В., виділити кошти на співфінансування новозбудованих масивів з бюджету сільської ради на даний час немає можливості.  
563 02.06.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо ремонту ділянки автомобільної дороги С 181502 Гориньград - Біла Криниця на ділянці, яка проходить по с. Гориньград Перший Рівненського району Вартість робіт з поточного ремонту ділянки дороги на вказаному маршруті, а це влаштування верхнього шару покриття з гарячої асфальтобетонної суміші, складає не менше 25 млн.грн. Виходячи з викладеного, Служба автомобільних доріг у Рівненській області в поточному році не матиме можливості організувати роботи з влаштування верхнього шару покриття з гарячої асфальтобетонної суміші на маршруті Гориньград Перший - Біла Криниця. Забезпечення задовільних умов для проїзду транспорту по селу Гориньград Перший буде здійснюватись філією "Рівненський райавтодор" за рахунок коштів, які виділені для експлуатаційного утримання доріг місцевого значення.
564 02.06.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо внесення змін до розкладу руху автобусного маршруту Рівне - Плоске ч/з Завидів, передбачивши з 01 вересня 2017 року час відправлення з с. Завидів Острозького району о 08.00 год. та з с. Плоске Острозького району – о 14.30 год. З метою підвезення дітей до навчальних закладів, з директором ТзОВ "СВ Лайф" Мазур Г.Й., що обслуговує вищезазначений маршрут, досягнуто домовленості про внесення з 1 вересняч 2017 року змін до розкладу руху по маршруту "Рівне-Плоске ч/з Завидів", з виконанням рейсів на час відправлення з с. Завидів о 8.00 год. та з с. Плоске о 14.30 год.
642 06.09.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо проведення ремонту приміщення НВК «Верхівська ЗОШ I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Острозького району Відповідно до ст.15 ЗУ "Про охорону культурної спадщини", вилучення пам"ятки з реєстру здійснюється лише у разі: - якщо пам"ятку зруйновано; - якщо пам"ятка археології досліджена на всій площі і по всій глибині культурного шару і не виявлено об"єктів культурної спадщини; - якщо пам"ятка втратила предмет охорони. Враховуючи вищезазначене, підстав щодо зняття з обліку даної пам"ятки немає. Питання виділення коштів на реставраційні роботи пам"ятки може бути розглянуто за наявності науково-проектної документації та на умовах співфінансування з районного та обласного бюджетів. 
643 06.09.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо проведення ремонту автомобільної дороги Рівне - Бармаки При надходженні коштів на ремонт доріг в області питання фінансування згаданого у запиті об"єкта буде винесене на розгляд профільних комісій обласної ради для прийняття відповідних рішень. Роботи по ремонту покриття, влаштуванню штучного освітлення, встановленню дорожніх знаків, нанесенню горизонтальної дорожньої розмітки, влаштуванню тротуару та влаштуванню автобусних зупинок на вказаній автодорозі будуть розглянуті при формуванні планів робіт на 2018 рік.
720 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо заміни повітряних ліній електропередачі по вул. Богдана Хмельницького в с. Оженин Острозького району Вищезгадані три повітряні лінії електропередач 0,4 кВ від трансформаторної підстанції №240 с.Оженин передані на баланс Товариства Хорівським лісництвом в 2017 році. Від цих ліній отримують послугу електропостачання 20 абонентів даного населеного пункту. Товариством прийнято рішення у 2018 році виготовити проектно-кошторисну документацію, необхідну для реконструкції цих об"єктів та включити їх в перелік Інвестиційної програми на 2019 рік для погодження НКРЕКП. 
721 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту дороги по вул. Краївська в с. Оженин Острозького району Острозька РДА рекомендує із питанням виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації звернутися до Оженинської сільської ради. Оженинською сільською радою 16.02.2018 р. прийняте рішення №504 "Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на поточний ремонт частини територіальної дороги Т-18-30 Рівне-Тайкури-Оженин в ділянці Оженин-Країв". Одночасно повідомляємо, що вул.Краївська в с.Оженин є частиною вищевказаної дороги. 28.03.2018 р. буде проведено попередній орієнтовний розрахунок та поданий на розгляд виконавчого комітету та депутатському корпусу сілоьради. 
722 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту дороги Оженин - Країв в Острозькому районі Зазначена ділянка потребує щонайменше поточного середнього ремонту, вартість якого складе не менше 35 млн.грн. Обсяг фінансування капітального та поточного середнього ремонту доріг державного значення для Рівненської області на 2018 рік Державним агентством автомобільних доріг України попередньо визначений в обсязі 280 млн.грн., в тому числі фінансування розроблення проектно-кошторисної документації. У відповідності до державної стратегії, зазначені кошти спрямовуються тільки на ремонт ділянок доріг, мостів на міжнародних дорогах Доманове (на м.Брест) - Ковель-Чернівці-Тереблече (на м.Бухарест), Київ-Ковель-Яготин (на м.Люблін) та національних дорогах Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне, Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів.
723 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення ремонту будівлі навчально-виховного комплексу «Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (ліцей) - дитячий навчальний заклад (ясла-садок)» (ремонт даху) в с. Оженин Острозького району Замовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт будівлі дошкільного підрозхділу НВК «Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (ліцей) - дитячий навчальний заклад (ясла-садок)» ім. Т.Г. Шевченка з метою ремонту даху. Проект буде завершений у І кварталі 2018 року.                                   Рішення направлено головному бухгалтеру сільської ради для розгляду та підготовки до розгляду постійною комісією сільської ради з питань бюджету, фінансів та податків. 
724 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо виділення коштів на виготовлення
проектно-кошторисної документації на проведення ремонту будівлі навчально-виховного комплексу «Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (ліцей) - дитячий навчальний заклад (ясла-садок)» (заміна вікон) в
с. Оженин Острозького району
Замовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт будівлі дошкільного підрозхділу НВК «Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (ліцей) - дитячий навчальний заклад (ясла-садок)» ім. Т.Г. Шевченка з метою ремонту даху. Відділом освіти Острозької РДА переглянуто технічне завдання на виготовлення проектно-кошторисної документації  та включено заміну вікон та дверей. Проект буде завершений у І кварталі 2018 року. Рішення направлено головному бухгалтеру сільської ради для розгляду та підготовки до розгляду постійною комісією сільської ради з питань бюджету, фінансів та податків. 
725 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення ремонту системи опалення в яслах-садочку «Струмок» в с. Могиляни Острозького району Станом на 28.12.2017 у ДНЗ «Струмочок», що знаходиться в с. Могиляни додатково втановлено 4 радіатори (3 шт. по 1,6 м та 1 шт. по 1 м) та придбано газовий котел потужністю 50 кВт (опалювальна площа садчку 434 м.кв.). На даний момент садочок опалюється котлом потужністю 30 кВт, тому його не вистачає для опалення площі у 434 м.кв.
726 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення реконструкції вуличного освітлення в с. Черняхів Острозького району Розпорядженням КМУ від 18.10.2017 №781-р "Про внесення змін до деяких розпоряджень КМУ" за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій передбачені видатки на реконструкцію вуличного освітлення з застосуванням енергозберігаючих технологій в с.Черняхів Острозького району Рівненської області в сумі 244000 грн. Із районного бюджетй кошти перераховано до сільського бюджету Могилянівської сільської ради 23.11.2017 року. Станом на 27.12.2017 року сільською радою касові видатки на реконструкцію вуличного освітлення з застосуванням енергозберігаючих технологій в с.Черняхів Острозького району Рівненської області склали 234942,63 грн.
727 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення ремонту будівлі загальноосвітньої школи в с. Українка Острозького району Питання заміни вікон в Українській ЗОШ знаходиться на постійному контролі; протягом січня 2018 року будуть виконанні обмірні роботи по заміні вікон.Проектно-кошторисна документація буде виготовлена протягом І кварталу 2018 року.
923 16.03.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. стосовно ситуації, що склалася довкола
ПрАТ «Рівнеазот» щодо виплати заробітної плати, сплати податків і зборів
 
924 16.03.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо розміщення тимчасово вільних коштів обласного бюджету на депозитах Засідання конкурсної комісії з визначення установи банку для розміщення на депозитних рахунках тимчасово вільних коштів обласного бюджету у загальній сумі 355 млн.грн. відбулось 30 січня 2018 року. Переможцем конкурсу визнано ПАТ "Державний ощадний банк України" філія - Рівненське обласне управління, яким запропоновано найвищу відсоткову ставку 10,1 відсотка та додотримано всіх вимог заявки-пропозиції.  Станом на 01.03.2018 за користування установою банку депозитними коштами до обласного бюджету надійшли відсотки у сумі 2 161, 1 тис.грн., з яких 852,3 тис.грн. - відсотки за кошти, отримані від перевиконання індикативних показників по митних платежах. Одержані відсотки зараховані на рахунок загального фонду обласного бюджету.
1079 27.07.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С.

 
щодо знешкодження медичних відходів на території ТДВ «Клевань-Рембуд» у Рівненському районі За інформацією Державної екологічної інспекції у Рівненській області, ПП "Клевань Рембуд" проведено ряд заходів щодо ліквідації виявленого медичного сміття і сміттєвих залишків.                                                                                                                                                               Представлено товарно-транспортну накладну №б/н від 29 травня 2018 року, в якій зазначено, що замовником та вантажовідправником вищезазначених відходів є ТОВ "Промінвест-Групп", а вантажоодержувачем - ТОВ "Еко Транс Оіл" для подальшої утилізації даних відходів.
1080 27.07.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С.

 
щодо реорганізації Острозької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 3 27.07.2018 на сесії Острозької міської ради питання щодо затвердження мережі класів і контингенту учнів в закладах загальної середньої освіти м.Острога на 2018-2019 навчальний рік знято з розгляду за рішенням депутатів. Прийнято рішення смтворити робочу групу спільно з мешканцями міст для детального вивчення вищевказаного питання. Дане питання заплановано розглянути на засіданні виконкому у вересні 2018 року.
1081 27.07.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Муляра В.С. щодо  будівництва інженерних мереж у житловому районі на вул. Костромській в м. Рівне Розробляється проектно-кошторисна документація будівництва інженерних мереж житлового району на вул. Кстромській у м.Рівному. Орієнтовне виконання проектів мереж водопостачання,Ю газопостачання, каналізування та електропостачання планується закінчити до кінця 2018 року.
1130 07.09.2018 Про депутатський запит депутатів обласної ради Алексейчука А.А., Бортніка А.А., Бучинського О.А., Валявки В.Я., Гомона О.О., Муляра В.С., Савчук І.Г., Савчука О.І. щодо розслідування злочинів проти депутатів Рівненської міської ради Анни Іванової та Святослава Стельмащука Слідчим відділом Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за № 12015180010006329 за фактом заподіяння тяжких тілесних ушкоджень Івановій А.Г., за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст.121, ч.4 ст.296 КК України, та у кримінальному провадженні за № 12018180010005307 за фактом підпалу автомобіля Стельмащука С.В., за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.194 КК України. На даний час у вказаних кримінальних провадженнях триває досудове розслідування та проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії та інші процесуальні дії, необхідні для встановлення всіх обставин подій.