Мельник Микола Петрович

Народився 15.03.1960р., освіта вища, безпартійний, місце проживання: м.Березне, Березнівський р-н., Рівненська обл.

Обраний по виборчому округу №3 від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ"».

Заступник голови постійної комісії обласної ради х питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села.

Прийом громадян: Перша та третя п’ятниця місяця з 10-00 до 13-00 год. в приміщенні Соснівської селищної ради Березнівського району.

Звіт за 2016 рік

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
260 08.09.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Мельника М.П. щодо передачі на баланс Соснівської селищної ради Березнівського району гуртожитку державного професійно-технічного навчального закладу «Соснівський професійний ліцей» для подальшого його перепланування під житло учасникам антитерористичної операції За інформацією ДПТНЗ «Соснівський професійний ліцей», на сьогодні стан будівлі є аварійний, в навчальному процесі не використовується. Відповідно до ст 49 ЗУ «Про професійно-технічну освіту» майно (об’єкти, споруди, основні фонди) навчальних закладів і установ професійно-технічної освіти, що перебувають у державній або комунальній власності, може вилучатися лише за умови подальшого використання цього майна і коштів, одержаних від його реалізації, на розвиток професійно-технічної освіти. 
261 08.09.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Мельника М.П. щодо перевірки законності оплати Мисюк Надією Сергіївною, жителькою смт Соснове Березнівського району, судово-медичному експерту Костопільського міжрайонного відділення комунального закладу «Обласне бюро судово-медичної експертизи» Рівненської обласної ради Марчуку М.М. за проведений огляд тіла та видачу відповідного висновку про смерть доньки Повідомляю, що Здолбунівською місцевою прокуратурою за вищевказаним фактом 03.10.2016 розпочато кримінальне провадження №4201618113 0000068 за ч, 1 ст. 364 КК  Ураїни. Про результати повідомлено депутата Рівненської обласної ради Мельника М.П.
641 06.09.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Мельника М.П. щодо проведення ремонту автомобільної дороги О 180106 Великі Селища - Глибочок Березнівського району Філії "Березнівський райавтодор" видано завдання на ліквідацію ямковості та просідань покриття в жовтні місяці 2017 року.
1131 07.09.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Мельника М.П. щодо проведення капітального ремонту ділянок дорожнього покриття на вул. Шевченка в смт Соснове Березнівського району У 2018 році на фіінансове забезпечення будівнитцтва, реконструкції, ремонту і утримання доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам. Включити об"єкт ремонту дорожнього покриття по вул.Шевченка в смт Соснове до вищезазначеного переліку можна буде лише у разі виникнення залишку коштів за результатами проведення тендерних процедур.
1437 19.06.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Мельника М.П. щодо перевірки можливих незаконних дій начальника Березнівського відділення поліції Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області Кушика
Андрія Валерійовича
За відомостями, викладеними у вказаному запиті, проводиться службове розслідування, за результатами якого буде прийнято відповідне рішення.
1580 29.11.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Мельника М.П. щодо виділення коштів для проведення капітального ремонту будівлі філії Губківська ЗОШ І-ІІ ступенів опорного закладу Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня» Березнівської районної ради У бюджеті розвитку обласного бюджету у 2019 році на будівництво та регіональний розвиток затверджено 74,8 млн.грн., на сьогодні зазначені кошти розподілені в повному обсязі.
1676 17.03.2020 Про депутатський запит депутата обласної ради Миколи МЕЛЬНИКА щодо незабезпечення пільгових перевезень пасажирів автомобільними перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в Березнівському районі  
1677 17.03.2020 Про депутатський запит депутата обласної ради Миколи МЕЛЬНИКА щодо проведення ремонту автомобільної дороги Т-18-12 Немовичі - Березне - Великі Межирічі - Федорівка на ділянці Соснове - Федорівка Покращення споживчих властивостей автомобільної дороги Т-18-12 Немовичі - Березне - Великі Межирічі - Федорівка на ділянці Соснове - Федорівка є компетенцією Служби автомобільних доріг у Рівненській області.  Покращення умов для проїзду на маршруті Соснове - Великі Межирічі  - пріоритетне завдання для філій "Березнівський райавтодор" та "Корецький райавтодор" долчірнього підприємства "Рівненський облавтодор" у 2020 р. Філії ДП "Рівненський облавтодор" відповідно до договірних зобов"язань виконують лише певний обсяг робіт на замовлення Служби автомобільних доріг у Рівненській області. При цьому, роботи можуть бути  виконані лише в межах об"ємів доведених Службою як власником доріг.