Кучерук Микола Герасимович

Народився 29.05.1960р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". ВАТ "Костопільський завод продтоварів", директор, місце проживання: м.Костопіль, Костопільський р-н., Рівненська обл.

Обраний по багатомандатному виборчому округу від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА».

Голова постійної комісії обласної ради з питань будівництва та розвитку інфраструктури.

Прийом громадян: перший вівторок місяця з 10-00 до 14-00 год. за адресою м.Рівне, вул.С.Петлюри, 1

Помічники-консультанти на громадських засадах: 

Подворна Лариса Володимирівна

Ковбар Софія Сергіївна

 

 Звіт за 2019 рік

Відеозвіт фракції за 2019 рік

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
181 17.06.2016 Про депутатський запит депутатів обласної ради Кучерука М.Г. та Файфури Б.М. щодо вирішення питання облаштування внутрішніх туалетів у приміщенні Дерманського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа I ступеня – гімназія” Здолбунівського району За інформацією відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації на даний час за кошти районного бюджету (30,0 тис.грн.) Дерманським НВК "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" розпочаті роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації на об'єкт "Реконструкція частини приміщення Дерманського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія" Здолбунівської районної ради під санвузли по вул. Шкільна, 1 в с.Дермань Друга Здолбунівського району, Рівненської області". Крім того, в липні поточного року, при внесенні змін до районного бюджету, на розгляд сесії Здолбунівської районної ради планується винести питання виділення коштів на проведення самої реконструкції.
714 01.12.2017 Про депутатський запит депутатів обласної ради Бузяна С.С., Кучерука М.Г., Караїмчука І.В., Мартинюка П.С. щодо проведення ремонту автомобільних доріг в селах Великий Жолудськ, Малий Жолудськ Володимирецького району та дороги Великий Жолудськ - Жовкині - Володимирець Дані об"єкти будуть включені до Програми розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2018 рік. Питання виділення коштів на ремонт зазначеної дороги буде розглянуте після доведення обсягів фінансування на 2018 рік за погодженням Володимирецької районної ради у разі наявності проектно-кошторисної документації.
841 22.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Кучерука М.Г. щодо проведення капітального ремонту та реконструкції закладів охорони здоров’я в рамках реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» Рівненською ОДА здійснюються всі можливі заходи, спрямовані на вирішення цієї проблеми та розблокування проведення реконструкції лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів під лікарські амбулаторії та капітального ремонту лікарських амбулаторій, в тому числі і шляхом отримання погодження від Світового банку на скасування результатів попередніх торгів та оголошення нового тендеру. За таких обставин, за результатами розгляду запиту, заходи представницького характеру не вживалися.