Крока Валентин Іванович

Народився 02.04.1950р., освіта вища, безпартійний. Пенсіонер, місце проживання: м.Рівне. Обраний по виборчому округу №2 від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"».

Голова постійної комісії обласної ради з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції.

Прийом громадян: остання п'ятниця місяця в населених пунктах Березнівського району, за потребою - в приміщенні Рівненської обласної ради.

Помічники-консультанти на громадських засадах: 

Бойчук Марина Степанівна

Главінська Олена Дмитрівна

Грисюк Юрій Михайлович

Хурсяк Володимир Іванович

Звіт за 2016 рік.

Звіт за 2017 рік.

Звіт за 2018 рік.

Звіт за 2019 рік.

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
95 11.03.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Кроки В.І. щодо проведення капітального ремонту дороги від перехрестя м. Березне – с. Балашівка до с. Михалин та с. Лінчин Березнівського району У 2016 році Укравтодором для Служби автомобільних доріг у Рівненській області не передбачається виділення коштів на проведення поточного середнього ремонту доріг територіального, обласного та районного значень. В межах виділеного фінансування на експлуатаційне утримання доріг філією «Березнівський райавтодор» дочірнього підприємства «Рівненський облавтодор» у квітні місяці вжиті заходи щодо покращення умов проїзду вищезазначеної дороги на ділянці км 34+500 - км 37+500 (від перехрестя м.Березне - с.Балашівка до с.Михалин) і протягом будівельного сезону 2016 року роботи будуть продовжуватись в напрямку с. Лінчин.
179 17.06.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Кроки В.І. щодо фінансування комунального закладу «Березнівська музична школа» Березнівської районної ради та виплати працівникам закладу надбавки за престижність праці педагогічних працівників За інформацією відділу культури і туризму Березнівської районної ради від 18.07.2016 № 01-20/302 працівники вищеназваного закладу наказом №1 від 13.01.2016 були попереджені про зміну істотних умов оплати праці, виплати надбавки здійснювалися з січня до 15 березня 2016 року та передбачено фінансування обов'язкових виплат заробітної плати до кінця року в повному обсязі. Враховуючи вищезгадане, питання забезпечення повинно вирішуватися місцевим органом влади в межах наявного фінансового ресурсу місцевого бюджету.
180 17.06.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Кроки В.І.  про вирішення земельного спору щодо ділянки, яка перебуває у власності Крука Й.Є., жителя с. Михалин Березнівського району, відповідно до рішення Березнівського районного суду Рівненської області від 01 квітня 2016 року Повідомляємо, що питання, які підняті заявниками в зверненні, не відносяться до компетенції Головного територіального управління юстиції у Рівненській області. Крім того, з питання оформлення права власності на спадкове майно (згідно рішення Березнівського районного суду від 01.04.2016 року) заявник може звернутися до державної нотаріальної контори, приватного нотаріуса, у відділ (сектор) державної реєстрації Березнівської районної державної адміністрації.
311 04.11.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Кроки В.І. щодо вартості проїзду на автобусних маршрутах у межах території Березнівського району, на яких здійснює перевезення автомобільний перевізник Кантоніст О.П.  
376 23.12.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Кроки В.І. щодо проведення демонтажу незаконної прибудови в гуртожитку по вул. Відінській, 42а в м. Рівне Зазначені питання не відносяться до компетенції управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області. Розгляд справи про адміністративні порушення передбачені ст.150 КУпАП відноситься до компетенції адміністративних комісій при виконавчих комітетах міських рад. 
1129 07.09.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Кроки В.І.

 
щодо надання приміщення та фінансової підтримки громадській організації «Соціальний захист та реабілітація воїнів АТО «Пульс» Рішенням облради від 12.06.2015 №1473 затверджена обласна програма соціального захисту учасників АТО. Окремого фінансування на проведення реабілітації учасників АТО громадським організаціям не передбачено.
1362 15.03.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Кроки В.І. щодо звернення до Центрального правління Українського товариства глухих стосовно сприяння у вирішенні питання покращення житлових умов громадянки Шестопал Ганни Григорівни Шестопал Г.Г., згідно з інформацією отриманою від Рівненського НВП УТОГ, протягом останніх кількох років фактично не проживає в гуртожитку підприємства, залишаючись зареєстрованою у ньому та самовільно передавши виділену їй для проживання кімнату у користування членів своєї родини. Відповідно до технічної документації на першому поверсі гуртожитку відсутні житлові приміщення. 
1442 19.06.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Кроки В.І. щодо забезпечення надійного (безперебійного) постачання електричної енергії споживачам на вул. Нова в с. Малинськ Березнівського району та включення зазначеного питання до Інвестиційної програми ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2019 рік

При достатньому фінансуванні інвестиційної програми Товариство планує в 2020 році провести реконструкцію електричних мереж 0,4 кВ по вищезазначеному об"єкту.

1673 17.03.2020 Про депутатський запит депутата обласної ради Валентина КРОКИ щодо виділення з обласного бюджету у 2020 році коштів у сумі 500 тис. грн. для проведення поточного ремонту хірургічного корпусу та відділення стоматології комунального підприємства «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради З 1 квітня 2020 р. комунальні підприємства охорони здоров"я долучилися до програми медичних гарантій, реалізація якої здійснюється через Національну службу здоров"я України за новою організаційною моделлю "гроші йдуть за пацієнтом". Національною службою здоров"я України надано інформацію комунальним підприємствам щодо запланованої вартості медичних послуг  в проектах договорів про медичне обслуговування населення за даною програмою та обсягом видатків на квітень-грудень 2020 року. Разом з тим, питання виділення додаткових коштів з обласного бюджету даному підприємству на зазначену мету можливе для розгляду у встановленому порядку при внесенні змін до обласного бюджету на 2020 рік.